Sprzedam łóżko piętrowe BRW Strzałka

1 100,00 zł

Szczegóły

Długość:
184 cm

Szerokość:
97 cm

Kolor:
Wielokolorowy

Połysk:
Nie

Piętrowe:
Tak


Opis

Sprzedam mało używane łóżko piętrowe firmy BRW model Strzałka.
Mebel kupiony 2 lata temu. Łóżko jest w zestawie z 2 materacami bonellowymi. Pod łóżkiem w zestawie znajdują się 2 bardzo pojemne szuflady na kółeczkach. Na wysokości najwyższego schodka znajduje się półka na dziecięce skarby.
Kolor jak na zdjęciu.
Wymiary:
długość 184 cm
długość powierzchni spania: 180 cm
szerokość: 97 cm
szerokość powierzchni spania: 80 cm
wysokość: 159 cm


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Mińsk Mazowiecki i okolica (pow. miński w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.