Specjalista ds. Szpiegostwa Gospodarczego.

12 300 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Specjalista ds. Szpiegostwa Gospodarczego. - Szkolenia, kursy firmowe - Warszawa

Dane konatkowe zostały ukryte.

Szczegóły

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
8


Opis

SPECJALISTA DS. SZPIEGOSTWA GOSPODARCZEGO
I OCHRONY KONTRINWIGILACYJNEJ ORGANIZACJI I OSÓB
ORAZ BEZPIECZEŃSTWA KORPORACYJNEGO

SPECJALISTYCZNY KURS ZAWODOWY
dla menadżerów bezpieczeństwa korporacyjnego, pełnomocników ochrony informacji niejawnych, administratorów bezpieczeństwa informacji, szefów tajnych kancelarii, administratorów danych osobowych oraz innych osób odpowiedzialnych za ten zakres zadaniowy w firmach, instytucjach i urzędach administracji państwowej i samorządowej, jak też pozostałych osób zainteresowanych realną poprawą stanu bezpieczeństwa swojej organizacji i jej zasobów informacyjnych i innych, z rozbudowanym modułem warsztatowym.

w zakresie:

• FUNKCJONOWANIA ORAZ METOD PRACY STOSOWANYCH W DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ PRZY REALIZACJACH WYWIADU GOSPODARCZEGO,
• PROWADZENIA REALIZACJI WYWIADOWCZYCH I KONTRWYWIADOWCZYCH,
• OCHRONY KONTRINWIGILACYJNEJ ORGANIZACJI I OSÓB,
• REALIZACJI DZIAŁAŃ MINIMALIZUJĄCYCH ZAGROŻENIE PRZESTĘPCZOŚCIĄ POSPOLITĄ,
• POSTĘPOWANIA W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH,
• NEUTRALIZACJI INNYCH ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU.Niezależnie od tego co o tym myślimy, musimy zdać sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach WALKA O RYNEK najczęściej sprowadza się do WOJNY O INFORMACJĘ!
Wojny na której wszystkie chwyty są dozwolone, a stosowane metody coraz bardziej bezwzględne. To co niedawno było ściśle reglamentowaną domeną działania państwowych służb specjalnych, obecnie jest powszechne w życiu biznesowym jako codzienne narzędzie pracy wielu firm komercyjnych.
Coraz częściej powstają wyspecjalizowane "prywatne agencje szpiegowskie" dysponujące ogromnymi budżetami realizacyjnymi, wysokiej klasy specjalistami oraz techniką nie odbiegającą od tej jaką dysponują służby państwowe.
I chociaż mówimy tutaj o realizacjach odnoszących się głównie do rynku komercyjnego, to ich celem nie są wyłącznie „prywatni” przedsiębiorcy (firmy, spółki, korporacje), ale także podmioty państwowe (najczęściej agencje rządowe, urzędy i instytucje różnego szczebla) dysponujące wiedzą o podmiotach gospodarczych, kształtowaniu rynku lub chociażby organizujące przetargi o dużej wartości.
Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że INFORMACJA NA RYNKU JEST TOWAREM!
Towarem często bezcennym. Towarem podlegającym zarówno wszystkim prawom rynku, a tu głównie prawu podaży i popytu, jak też wszystkim jego patologiom jak kradzież, nielegalny obrót, niszczenie, fałszowanie, wyłudzanie, nieuprawnione wykorzystanie itd.
Nie wszyscy natomiast mają świadomość skali i zakresu zjawiska, stosowanych metod oraz możliwych konsekwencji (nie tylko biznesowych), przez co pozostają praktycznie bezbronni w obliczu zagrożenia.
W tym miejscu warto też wspomnieć, że realizacje „wywiadowcze” już dawno przestały ograniczać się do operacyjnego pozyskiwania kluczowych informacji. Obecnie to przede wszystkim działania których celem jest wywieranie różnorakiego wpływu na funkcjonowanie jednostki (jej pracowników) będącej celem danej realizacji (ataku).


Oferta w zakresie szkolenia pt. "SPECJALISTA DS. SZPIEGOSTWA GOSPODARCZEGO I OCHRONY KONTRINWIGILACYJNEJ ORGANIZACJI I OSÓB ORAZ BEZPIECZEŃSTWA KORPORACYJNEGO" jest kierowana do firm, organizacji i instytucji oraz innych podmiotów zainteresowanych przeszkoleniem siebie i/lub swoich przedstawicieli w zakresie objętym programem szkolenia. Szkolenie stacjonarne realizowane z dojazdem do Klienta na terenie całego kraju.


Dodatkowe informacje oraz szczegółowy opis i program szkolenia znajdziesz na stronie: SPECJALISTA.edu.pl .
http://specjalista.edu.pl/kurs-zawodowy_-szkolenie_-specjalista-ds-szpiegostwa-gospodarczego.html

W powyższym zakresie prowadzimy także KONSULTACJE i SZKOLENIA INDYWIDUALNE realizowane z dojazdem do Klienta na terenie całego kraju.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
SPECJALISTA.edu.pl

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szkolenia, kursy firmowe
(w dziale: Edukacja i szkolenia)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-08-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

SPECJALISTA.edu.pl

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij