Następne

Skrypt dla katalogu firm

369,00 zł


Opis

Dzięki Empresa2 stworzysz własną stronę www z katalogiem firm.
Skrypt jest wyposażony we wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę oraz dużą ilość opcji przydatnych przy dodawaniu firm. Administrator strony ma do dyspozycji Panel Administracyjny, w którym może wprowadzać zmiany wielu opcji konfiguracyjnych. Strona posiada kilka wersji językowych, istnieje możliwość bezpoblemowej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 umożliwia stworzenie serwisu lokalnego, ogólnopolskiego lub międzynarodowego w zaledwie kilka minut! System bardzo dobrze nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron ze spisem firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich lub międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie i regiony.
Skrypt różni się od innych skryptów katalogów firm przyjaznym interfejsem oraz różnego rodzaju opcjami zarabiania.
Masz możliwość zarabiać w portalu poprzez ustalenie opłat za dodawanie i promowanie ogłoszeń. Ponadto, możesz skorzystać z dodatkowego sposobu na pasywny zarobek, a mianowicie z dodania reklam na stronę - np. reklam z programów partnerskich, z Google AdSense albo prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do obecnych standardów SEO, posiada również automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal i Przelewy24.
Podstawową cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi - coś co jest praktycznie niezbędne w nowoczesnych portalach katalogów firm - i to zarówno dla wszystkich użytkowników, jak i dla administratora serwisu.
Skrypt katalogu firm Empresa2 został napisany zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki temu korzystając z niego można znacznie łatwiej wybić się na lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne