Skrypt bazy noclegowej

369,00 zł

Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa
Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 1Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 2Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 3Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 4Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 5Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 6Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 7Skrypt bazy noclegowej - Pozostałe - Warszawa - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Skrypt Festa2 pozwala na stworzenie strony internetowej z bazą noclegów (bazą miejsc noclegowych). Wyróżnia się wyjątkową intuicyjną obsługą z mocno rozbudowaną funkcjonalnością. Pozala na stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego lub międzynarodowego. System doskonale nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron ze spisem miejsc noclegowych takich jak: hotele, hostele, agroturystyka, domy letniskowe, internaty, motele, noclegi pracownicze, domy wczasowe, domy do wynajęcia, wille, zajazdy, zamki itd.
Możesz zarabiać na portalu poprzez wprowadzenie opłat za dodanie albo promowanie ogłoszenia. Ponadto, możesz zarabiać poprzez wstawienie na stronie reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do najnowszych standardów SEO, posiada także automatyczną integrację z systemami płatności DotPay, PayPal oraz Przelewy24. Dzięki temu klient, który zapłacił za ogłoszenie dostaje je natychmiast, a Ty zarabiasz nawet w nocy!
Skrypt bazy noclegowej Festa2 jest napisany zgodnie z obecnymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej. Dzięki temu używając go jest znacznie łatwiej wybić się na lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych jak np. Google.com
Portal jest wstępnie skonfigurowany - zawiera bazę lokalizacji, kategorii oraz regionów, uniwersalny regulamin i politykę prywatności. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/132-skrypt-bazy-noclegow-festa2.htmlZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Kamil

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 31
Data dodania: 2019-08-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Kamil

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij