Następne

skladanie dokumentow do urzedu celnego, podatek akcyzowy, doradztwo, akcyza, wyliczanie akcyzy


Opis

Witam,
nasza firma akcyza.auto.pl zajmuje sie rejestracja pojazdow, zarejestrujemy w odpowiednim Wydziale komunikacji twój samochód nowy, używany, osobowy, ciężarowy, motocykl czy quada.

Zarejestrujemy pojazdy kupione w kraju jak rownież sprowadzone z Unii Europejskiej tj. Niemcy, Francja, Szwecja, Belgia, Holandia, Czechy, Słowacja, Hiszpania, Włochy, Grecja, Austria, Portugalia, Anglia czy z poza UE np. Szwajcaria USA Japonia

Wystarczy że spotkasz się z naszym pracownikiem w siedzibie ul. Sabały 3 bądź umów sie a nasz pracownik przyjedzie do Ciebie do domu bądź do pracy. Zamiast brać wolne w pracy i denerwować się w Urzędzie oraz tracić czas na długie kolejki zleć nam rejestracje swojego pojazdu.

Obsługujemy wydziały komunikacji w całej Warszawie i okolicach:
Bemowo, Bielany, Żoliborz, Ursynów, Mokotów, Ochota, Wola, Włochy, Wilanów, Śródmieście, Praga płn. Praga płd. Białołęka, Pruszków, Raszyn, Marki, Wołomin i inne


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne