Senior IT Recruiter / Starszy Specjalista ds. Rekrutacji IT - Warszawa

Senior IT Recruiter / Starszy Specjalista ds.... - HR - Warszawa
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 7000 - 8000 PLN

TeamQuest to wyspecjalizowana agencja rekrutacyjna z ponad 12-letnim dorobkiem, współpracująca z ponad 500 firmami i realizująca najtrudniejsze projekty rekrutacyjne z branży IT.

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem doświadczonych rekruterów IT. Zgranym, pomocnym, pracującym razem i razem realizującym projekty. Potrafimy się też wspólnie bawić i świętować. Realizujemy projekty dla ponad 500 firm (np. MTV, Dotpay, Diebold Nixdorf, Schenker, etc.). Od ponad 12 lat specjalizujemy się w rekrutacjach IT dzięki czemu nie straszne nam żadne zadanie.

Senior IT Recruiter / Starszy Specjalista ds. Rekrutacji IT

Wymagania:
* Co najmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych
* Doświadczenie w rekrutacji w branży IT
* Doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym,
* Znajomość technologii IT (teoretyczna lub praktyczna)
Doceniamy również:
* Zaangażowanie - fakt pracujemy w zespołach, niemniej ich siłą jest siła nas wszystkich
* Motywację - jak wyżej :)
* Chęć rozwoju - branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się dlatego dużo wagi dokładamy do rozwoju naszych Konsultantów (głównie przez wewnętrzne szkolenia)
* Grę zespołową - dążymy do wspólnego celu, niemniej każdy odpowiada za własne projekty
* Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej rozmowy z rozmówcą anglojęzycznym

Oferujemy:
* Pracę z bardzo doświadczonymi Konsultantami IT
* Wiedzę, którą chętnie przekażemy
* Solidną podstawę + prowizje za realizację projektów rekrutacyjnych
* Autorski system do zarządzania rekrutacją pozwalający na szybkie wyszukanie pasujących kandydatów
* Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego"
* Duże biurko i wygodny fotel
* Szybki laptop + dodatkowy monitor 22'-24"
* Okazjonalną pracę zdalną
* Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcia: 8:00 - 10:00)
* Świetną atmosferę - jesteśmy naprawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy

Obowiązki:
* Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
* Bieżąca współpraca Klientami
* Analiza wymagań Klienta
* Analiza i weryfikacja profili kandydatów pod kątem wymagań Klienta
* Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi Kandydatami (telefonicznie, mailowo, spotkania)
* Dbanie o prawidłowy przebieg informacji na każdym etapie procesu rekrutacyjnego (od zainteresowania kandydata ofertą do początku jego pracy w firmie Klienta)

Obserwuj

Warszawa

Firma

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Inne ogłoszenia użytkownika

Kategoria: HR
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-04-15

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Łukasz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.