Rozmowy wyjaśniające z metodyką ujawniania kłamstwa.

12 300 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Rozmowy wyjaśniające z metodyką ujawniania kł... - Szkolenia, kursy firmowe - Warszawa

Dane konatkowe zostały ukryte.

Szczegóły

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
3


Opis

ROZMOWY WYJAŚNIAJĄCE z metodyką UJAWNIANIA KŁAMSTWA
oraz nieszczerych postaw i zachowań rozmówcy wraz z elementami technik przesłuchań.

Techniki i metody osobopoznawcze badające i pozwalające ujawniać kłamstwo i zachowania nieszczere w kontaktach i relacjach interpersonalnych poprzez analizę wypowiedzi werbalnych i zachowań pozawerbalnych w trakcie rozmowy.

Stosowane metody ataku i obrony (techniki oporu w trakcie przesłuchań).Proponowane szkolenie oparte jest na technikach stosowanych przez służby wywiadowcze różnych państw (w tym m.in. CIA, MOSSAD, GRU) pozwalających na nieinwazyjne i przyjazne dla rozmówcy (nieodczuwalne) badanie kłamstwa, szczerości i faktycznych intencji podczas prowadzenia swobodnych i przyjaznych rozmów. W warunkach wywiadu niezwykle ważnym jest takie prowadzenie kontaktu by relacje pomiędzy prowadzącym a jego osobowym źródłem informacji były jak najbardziej poprawne. By informator nawet gdy mamy poważne wątpliwości co do jego szczerości nie odczuł naszego braku zaufania. Badanie szczerości musi być tak dalece nieinwazyjne aby rozmówca nawet tego badania nie dostrzegł. Lata doskonalenia metodyki w tym zakresie doprowadziły ją niemal do perfekcji gwarantującej skuteczność niejednokrotnie przewyższająca skuteczność wariografu. Nieinwazyjność metody pozwala na zastosowanie jej w niemal każdych warunkach społecznych i prawnych. O ile nie można pracownika wbrew jego woli „przesłuchać na wariografie” o tyle zawsze przełożony może porozmawiać z podwładnym, a charakter rozmowy, nawet rozpoznany, nie może być podstawą do żadnych roszczeń… To jest zawsze tylko rozmowa…

Niemniej by ją skutecznie i efektywnie przeprowadzić, by dowiedzieć się więcej niż samemu się ujawni, często mimowolnie i nieświadomie niezbędna jest wiedza i odpowiednie przygotowanie które to są celem naszego szkolenia.Oferta w zakresie szkolenia pt. "ROZMOWY WYJAŚNIAJĄCE z metodyką UJAWNIANIA KŁAMSTWA oraz nieszczerych postaw i zachowań rozmówcy wraz z elementami technik przesłuchań." jest kierowana do firm, organizacji i instytucji oraz innych podmiotów zainteresowanych przeszkoleniem siebie i/lub swoich przedstawicieli w zakresie objętym programem szkolenia. Szkolenie stacjonarne realizowane z dojazdem do Klienta na terenie całego kraju.


Dodatkowe informacje oraz szczegółowy opis i program szkolenia znajdziesz na stronie: SPECJALISTA.edu.pl .
http://specjalista.edu.pl/szkolenie_-rozmowy-wyjasniajace-z-metodyka-ujawniania-klamstwa.html

W powyższym zakresie prowadzimy także KONSULTACJE i SZKOLENIA INDYWIDUALNE realizowane z dojazdem do Klienta na terenie całego kraju.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
SPECJALISTA.edu.pl

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szkolenia, kursy firmowe
(w dziale: Edukacja i szkolenia)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 53
Data dodania: 2021-08-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

SPECJALISTA.edu.pl

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij