Prawo jazdy Warszawa kat. B

1 900,00 zł


Opis

Ośrodek szkolenia jazdy Q-Mobil w Warszawie to miejsce, w którym instruktorzy szkolą przyszłych kierowców w zakresie teorii oraz praktycznego kierowania pojazdem samochodowym. Kursy dotyczą prawa jazdy kat. B. Jeżeli chcesz zainwestować w swój rozwój i zdać egzamin na prawo jazdy warszawa musisz się do niego odpowiednio przygotować. W naszej szkole gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do zdania egzaminu państwowego, które będzie obejmowało 30 godzin jazdy i poruszania się po placu manewrowym. Więcej o ofercie na www.qmobil.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Warszawa - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w mazowieckim)