Następne

Pozycjonowanie stron www + Reklama firmy w Google i Social Media


Opis

Pozycjoner Szymon Owedyk zaprasza właścicieli stron firmowych - lokalnych i krajowych - na skuteczne pozycjonowanie stron www.

Zapewniam przez cały czas skuteczną reklamę w Google i Social Media, co wpłynie na pozyskanie dużej ilości Klientów oraz budowę marki Państwa firmy.

https://copywriterexpert.pl/pozycjonowanie-strony-www

Każdego miesiąca gwarantuje regularne raporty z pozycjonowania, z których to dokładnie Państwo widzę, jak moja reklama przynosi realne korzyści.

PROMOCJA: na 1 miesiąc pozycjonowania cena -30%, czyli nawet 200 zł brutto.

Rozliczenie pozycjonowania co miesiąc - w oparciu o fakturę VAT. Możliwość rozliczenia co 3 miesiące, 6 miesięcy - Twój wybór :)

Nie znajdą Państwo w całej Polsce lepszej oferty na skuteczne pozycjonowanie stron www, więc tym bardziej zapraszam do kontaktu. Będą Państwo zachwyceni :)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne