Poznam Pana zainteresowanego moimi noszonymi balerinkami


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Poznam Pana zainteresowanego moimi noszonymi... - Pani szuka Pana - Warszawa
Poznam Pana zainteresowanego moimi noszonymi... - Pani szuka Pana - Warszawa - zdjęcie 1Poznam Pana zainteresowanego moimi noszonymi... - Pani szuka Pana - Warszawa - zdjęcie 2
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Opis

Oferuje moje znoszone balerinki. Noszone na gołej stópce przez wszystkie upalne dni. Prawdziwy koneser damskiego zapachu stóp dojrzałej eleganckiej kobiety będzie nimi zachwycony. Zapach jest bardzo intensywny, dodatkowo balerinki posiadają odciśnięte przepocone ślady noszenia. Do zamównienia dołączam sesje zdjęć balerinek na moich stópkach, abyś widział jak pięknie się w nich prezentowałam ;)
Życzę pachnących zakupów :)


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Dojrzała Ania

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 3264
Data dodania: 2019-11-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Dojrzała Ania

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij