eDarling - Serwis randkowy

Następne

Poznam mężczyznę


Opis

moje ogłoszenie może wydawać się bardzo bezpośrednie, ale nie chcę nic ukrywać ani bawić się w podteksty... Krótko i na temat szukam kochanka. Jestem zgrabną i atrakcyjną 28 latką z dużymy potrzebami w sferze seksualnej. szukam kochanka przez internet, aby w śród znajomych nie mieć opini kobiety lekkich obyczajów. Jeśli chodzi o mnie to obecnie realizuję się zawodowo i to w obecnej chwili jest moim priorytetem. Szukam kochanka, zadbanego, miłego i otwartego na eksperymenty w łóżku. W kwestii wyglądu nie mam żadnych wymagań, każdy ma w sobie coś atrakcyjnego i pociągającego, najważniejsze aby umiał to pokazać i wykorzystać. spotkania u mnie ewentualnie w samochodzie Jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie to czekam na ciebie, kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892


Poznaj więcej osób, które kogoś szukają! Umieść swoje ogłoszenie i znajdź bliską Ci osobę!

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

eDarling Serwis Randkowy

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne