Poprowadzimy Twój fanpage lub instagram (firmowy lub prywatny)

Poprowadzimy Twój fanpage lub instagram (firmowy... - Reklama, marketing - Warszawa
Poprowadzimy Twój fanpage lub instagram (firmowy... - Reklama, marketing - Warszawa - zdjęcie 1Poprowadzimy Twój fanpage lub instagram (firmowy... - Reklama, marketing - Warszawa - zdjęcie 2
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Poszukujesz osób lub osoby, która na bieżąco będzie prowadzić Twój fanpage na Facebooku, przygotuje grafiki, nowe wpisy, zamieści je w odpowiednim czasie, aby profil na facebooku nie świecił pustkami?
A może chcesz rozwijać swoją firmę na Instagramie i potrzebujesz, aby chociaż raz dziennie pojawiała się nowa grafika na firmowym profilu?

Chętnie Ci w tym pomożemy.

Kwota prowadzenia danego profilu zależna jest od ilości wpisów w tygodniu. Dokładny cennik, oferta i możliwość zamówienia pakietu dostępna jest na stronie internetowej https://yoourbusiness.wixsite.com/socialmedia .
Możliwa jest także wycena indywidualna - według indywidualnych oczekiwań, wówczas zapraszamy do kontaktu mailowego dostępnego na stronie internetowej, w celu wykonania takiej wyceny.

Zapraszamy do współpracy.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Your Business

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Reklama, marketing
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2019-08-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Your Business

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ