Pilnie zatrudnie Operatorów wózków Widłowych

Pilnie zatrudnie Operatorów wózków Widłowych - Praca fizyczna - Warszawa
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Tak

Praca za granicą:
Tak

Biegły angielski:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Tak


Opis

PZP personel Spółka z o.o. (AMZ - Gruppe) zatrudni od zaraz na stanowisku


Operator wózków widłowych


Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki:
doświadczenie zawodowe w obsłudze wózka widłowego, spalinowego lub elektrycznego, wózka z ładowaniem czołowym, obsługa wysokich regałów, praca z towarami ciężkimi i lekkimi, praca w hali magazynowej i na zewnątrz, prawidłowa obsługa dopasowanie i przechowywanie różnego rodzaju palet, komisjonowanie zamówień klientów.
Gotowość do samodzielnej pracy w magazynie,rzetelne podejście do wykonywanej pracy, dokładność i punktualność, ziorientowanie na pracę zespołową.

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą, niemieckie zarobki i płatny urlop, dodatkowo diety i dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy i święta

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie - terminowość wynagrodzeń -, opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych oraz ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, świadczenie na dzieci, bezpłatne ubranie robocze, zakwaterowanie i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
wykształcenie zawodowe kierunkowe lub duże doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, niezbędne uprawnienia, dokładność precyzja wykonywanej pracy, posiadanie własnego samochodu w celu zachowania niezależności mobilnej, komunikatywny j.niemiecki

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do naszego biura lub przesłania swojego CV (wraz ze zdjęciem) na adres: [email protected]
Tel 55 230 4441 www.pzp-personel.plZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (55) 230... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Elisabeth
(PZP Personel Sp. z o.o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 36
Data dodania: 2019-10-17

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Elisabeth
(PZP Personel Sp. z o.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij