Piec konwekcyjno- parowy RedFox Ke 511 Promocja !!!

3 000,00 zł


Opis

Piec konwekcyjno-parowy RedFox Ke 511

Stal nierdzewna. Wyposażony w 2 wyświetlacze nastawionych wartości, wewnętrzne oświetlenie, 2 wentylatory z autorewersem oraz odpływ wody.Sonda. Tryby pracy: gorące powietrze, para, kombinacja, gotowanie niskotemperaturowe i regeneracja. Możliwość ustawienia czasu, temperatury i wilgotności w procentach.
Wymiary: 830 x 620 x 490 mm
Zasilanie: 400 V
Moc: 2 x 3 kW
Pojemność: 5 x GN 1/1 - 65
Wymiary wewnętrzne: 650 x 510 x 360 mm
Przyjemny w obsłudze, zgrabny a przede wszystkim serwuje pyszne jedzenie :)
Polecam


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.