Palisada do agility (nowa)

2 390,00 zł

Palisada do agility (nowa) - Akcesoria dla psów - Warszawa
Palisada do agility (nowa) - Akcesoria dla psów - Warszawa - zdjęcie 1Palisada do agility (nowa) - Akcesoria dla psów - Warszawa - zdjęcie 2Palisada do agility (nowa) - Akcesoria dla psów - Warszawa - zdjęcie 3
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Palisada to jedna z większych przeszkód na torze. Wymaga od psa odwagi i odpowiedniej szybkości rozbiegu. Ponadto stopień trudności podnosi konieczność zaliczenia tzw. strefy (pies musi pozostać łapami przednimi na ziemi, tylnymi na oznaczonej - innym kolorem - strefie przeszkody).

Palisada do agility produkcji SPORT4DOG wykonana jest w z drewna i posiada wymiary zgodnie z regulaminem AGILITY FCI. W całości pokryta jest powierzchnią antypoślizgową, podnoszącą bezpieczeństwo ćwiczeń. Zaokrąglone, drewniane szczebelki sprawiają, że psy czują się bezpieczniej i łatwiej im pokonuje się przeszkodę. Ponadto specjalnie zaprojektowane łączenie dwóch skrzydeł palisady, zapewnia bezpieczeństwo psim łapom (do minimum ogranicza możliwość zaczepienia o rant palcem/pazurem).

Dzięki specjalnemu mocowaniu skrzydeł palisady oraz odpowiedniej długości łańcuchom, wysokość palisady można regulować, np. na potrzeby nauki i ćwiczeń (na zawodach wysokość palisady jest zawsze taka sama, bez względu na wielkość psa). Z uwagi na bardzo duży ciężar tej przeszkody, należy pamiętać o zastosowaniu dodatkowego podparcia, np. rozkładając palisadę do pozycji "0".

Dane techniczne:
Wysokość: 170 cm (regulowana)
Szerokość: 90-115 cm
Długość: 270 cm (jeden bok)

SPORT4DOG jest producentem sprzętu treningowego (przeszkód) do Agility. Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT. Transport na terenie Polski 0,8 PLN/km (liczone w obie strony).


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 514... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Sport4dog

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Hobby, sztuka, książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 118
Data dodania: 2018-02-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sport4dog

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ