Następne

Palisada do agility (nowa)

2 390,00 zł


Opis

Palisada to jedna z większych przeszkód na torze. Wymaga od psa odwagi i odpowiedniej szybkości rozbiegu. Ponadto stopień trudności podnosi konieczność zaliczenia tzw. strefy (pies musi pozostać łapami przednimi na ziemi, tylnymi na oznaczonej - innym kolorem - strefie przeszkody).

Palisada do agility produkcji SPORT4DOG wykonana jest w z drewna i posiada wymiary zgodnie z regulaminem AGILITY FCI. W całości pokryta jest powierzchnią antypoślizgową, podnoszącą bezpieczeństwo ćwiczeń. Zaokrąglone, drewniane szczebelki sprawiają, że psy czują się bezpieczniej i łatwiej im pokonuje się przeszkodę. Ponadto specjalnie zaprojektowane łączenie dwóch skrzydeł palisady, zapewnia bezpieczeństwo psim łapom (do minimum ogranicza możliwość zaczepienia o rant palcem/pazurem).

Dzięki specjalnemu mocowaniu skrzydeł palisady oraz odpowiedniej długości łańcuchom, wysokość palisady można regulować, np. na potrzeby nauki i ćwiczeń (na zawodach wysokość palisady jest zawsze taka sama, bez względu na wielkość psa). Z uwagi na bardzo duży ciężar tej przeszkody, należy pamiętać o zastosowaniu dodatkowego podparcia, np. rozkładając palisadę do pozycji "0".

Dane techniczne:
Wysokość: 170 cm (regulowana)
Szerokość: 90-115 cm
Długość: 270 cm (jeden bok)

SPORT4DOG jest producentem sprzętu treningowego (przeszkód) do Agility. Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT. Transport na terenie Polski 0,8 PLN/km (liczone w obie strony).


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne