Ogłoszenie jest nieaktualne

OXYTREE -wyjątkowa roślina w Twoim ogrodzie i na plantacji

46,00 zł

Szczegóły

Wysokość sadzonki:
25 cm

Rodzaj:
Drzewa


Opis

Szybko rosnące drzewo tlenowe, dzięki któremu stworzysz ogród swoich marzeń w zaledwie kilka miesięcy!
Oxytree jest krzyżówką dwóch gatunków Paulowni powstałą na Uniwersytecie Castilla La Mancha w Hiszpanii, gdzie dzięki selekcji najlepszych cech gatunkowych stworzono jedną z najlepszych odmian tego azjatyckiego drzewa. Znane jako „cesarskie drzewko szczęścia” Oxytree zadomowiło się już nie tylko na polskich plantacjach, ale i w ogrodach.
Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, Oxytree osiąga nawet 16 metrów w zaledwie 6 lat. Łatwa w uprawie i mało wymagająca roślina szybko odwdzięcza się swoim pięknym. Wystarczy kilka miesięcy, aby mieć w swoim ogrodzie wyjątkowe drzewo, którego ogromne liście zapewniają przyjemny cień latem, a fioletowo-białe kwiaty pięknie zdobią przydomowy teren.
Idealne drzewo do ogrodu
Oxytree traktowane jako drzewo ozdobne nie musi być przycinane - pozostawiając boczne pędy uzyskamy bujną i okazałą roślinę, która doskonale wypełni puste miejsce w ogrodzie lub na przydomowej działce. Prowadząc Oxytree w charakterze drzewa ozdobnego możemy być pewni, że w ciągu 9-10 lat przed naszym domem wyrośnie 30-metrowe drzewo, którego korona osiągnąć może nawet 10 metrów średnicy!
To wyjątkowe kwitnące drzewo ozdobne cechuje szybki wzrost, ale i wyjątkowa wytrzymałość. Oxytree dobrze czuje się zarówno w niskich, jak i w wysokich temperaturach, toleruje gleby słabszej klasy, jak piachy, czy różnego typu nieużytki. Co więcej, cesarskie drzewo doskonale koegzystuje z innymi gatunkami roślin. Dzięki temu, że jego nasiona są bezpłodne nie ma mowy o samoistnym rozprzestrzenianiu się czy ingerencji w lokalny ekosystem.
Drzewo tlenowe
Ponieważ Oxytree to przede wszystkim drzewo tlenowe, warto zwrócić uwagę na jego wielkie liście i wyjątkową zdolność do pochłaniania ogromnych ilości dwutlenku węgla. Sadząc je w swoim ogrodzie zyskujesz nie tylko piękną roślinę ozdobną. Przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza, którym oddychasz - cesarskie drzewo absorbuje bowiem aż 10 razy więcej dwutlenku węgla niż inne drzewa liściaste! Oznacza to, że jedno kwitnące drzewo, które rosnąć może w pobliżu Twojego domu, robi dla środowiska tyle dobrego, co mały las rodzimych gatunków drzew.

Dzięki wysokiej zawartości białka i azotu liście nadają się na paszę i zastępują nawozy sztuczne. W okresie kwitnienia - to raj dla pszczół, można uzyskać ok. 700 kg miodu z hektara.
Sadzonki zamawiać można już teraz, dostawa przez Kurierów w maju
Zapraszam, wszystko wyjaśnię - tel. 500-202-237; skype:dorpos2; mail:[email protected];
Dariusz - Certyfikowany przedstawiciel firmy OXYTREE SOLUTIONS POLAND Sp.z o.o.
Przy większych zamówieniach - możliwość negocjacji ceny.
Proszę o kontakt telefoniczny - pomogę, przygotuję zamówienie, zapewnię dostawę, będę opiekunem


Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.