Operowanie informacją i dezinformacja, manipulowanie przekazem publicznym i grupami społecznymi.

12 300 zł

Operowanie informacją i dezinformacja, manipu... - Szkolenia, kursy firmowe - Warszawa
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
2


Opis

OPEROWANIE INFORMACJĄ i DEZINFORMACJA,
MANIPULOWANIE PRZEKAZEM PUBLICZNYM I GRUPAMI SPOŁECZNYMI
(techniki i metody)


Operowanie informacją to sztuka wymagająca przede wszystkim przenikliwości i dobrego warsztatu. Dziś gdy każda informacja może lotem błyskawicy stać się publiczną i powszechnie dostępną, a każde kłamstwo może zostać poddane publicznej konfrontacji, a jego autor (osoba bądź organizacja) bezpowrotnie skompromitowany, nie można pozwolić sobie na „amatorkę” w dziedzinie obsługi i wykorzystania informacji. Dopóki opinię publiczną kształtowały głównie media tradycyjne jak telewizja, radio, gazety i czasopisma kontrolowanie publikacji i wywieranie wpływu na kreowane przez nie obrazy było stosunkowo łatwe. W dobie, gdzie głównym medium stał się internet sytuacja znacznie się skomplikowała. W internacie praktycznie każdy może publikować co chce. Prawdę i kłamstwo. Może robić to w dowolnym miejscu na świecie skutecznie wymykając się od odpowiedzialności prawnej. Zresztą najczęściej i tak nawet nie ma świadomości co do tego, że za określone zachowania takowa odpowiedzialność mu grozi. Może wysnuwać dowolne teorie na każdy temat a następnie dzielić się nimi publicznie, praktycznie bez żadnej kontroli.

Ta sytuacja stawia nowe wyzwania przed osobami odpowiedzialnymi za politykę informacyjną firm bądź instytucji, przed osobami odpowiedzialnymi za ochronę wizerunku organizacji i osób.

Szkolenie nasze kierujemy do osób zajmujących kierownicze stanowiska w firmach i instytucjach, członków sztabów kryzysowych, rzeczników prasowych, pracowników działów public relations, marketingu, reklamy oraz innych osób odpowiedzialnych za politykę informacyjną w firmach bądź instytucjach, osób których zadania w organizacji wiążą się z obsługą i przekazywaniem informacji, pracą nad wizerunkiem organizacji, ochroną bezpieczeństwa informacyjnego jak też do osób chcących rozpoznać zjawisko aby móc zabezpieczyć się przed jego negatywnymi skutkami.

W trakcie szkolenia pokażemy sytuacje i zdarzenia w wyniku których powstawał stronniczy obraz rzeczywistości, chociaż wszystkie przekazywane informacje były obiektywne, a ich autorom nie sposób zarzucić manipulacji. Pokażemy niekonwencjonalne sposoby operowania informacją w celu osiągnięcia zakładanych rezultatów. Przeprowadzimy drobiazgową analizę sposobów i metod działania w odniesieniu do osiągniętych skutków. Wyjaśnimy ich przyczyny oraz mechanizmy percepcyjne prowadzące do określonego odbioru komunikatu.

Pokażemy także sposoby manipulowania opinią publiczną w internecie.


Pamiętaj, że każda rzecz może być widziana z takiej perspektywy za jaką zapłacisz.


Oferta w zakresie szkolenia pt. "ZOPEROWANIE INFORMACJĄ i DEZINFORMACJA, MANIPULOWANIE PRZEKAZEM PUBLICZNYM I GRUPAMI SPOŁECZNYMI" jest kierowana do firm, organizacji i instytucji oraz innych podmiotów zainteresowanych przeszkoleniem siebie i/lub swoich przedstawicieli w zakresie objętym programem szkolenia. Szkolenie stacjonarne realizowane z dojazdem do Klienta na terenie całego kraju.


Dodatkowe informacje oraz szczegółowy opis i program szkolenia znajdziesz na stronie: SPECJALISTA.edu.pl .
http://specjalista.edu.pl/szkolenie_-operowanie-informacja-techniki-i-metody.html

W powyższym zakresie prowadzimy także KONSULTACJE i SZKOLENIA INDYWIDUALNE realizowane z dojazdem do Klienta na terenie całego kraju.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
SPECJALISTA.edu.pl

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szkolenia, kursy firmowe
(w dziale: Edukacja i szkolenia)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 21
Data dodania: 2021-08-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

SPECJALISTA.edu.pl

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij