Następne

Odpromiennik - ADR

18,00 zł


Opis

Antyradiator neutralizuje i chroni przed szkodliwym promieniowaniem pola elektromagnetycznego telefonów komórkowych oraz urządzeń emitujących pole elektromagnetyczne.

Jonizuje ujemnie otoczenie powyżej 2500 jonów ujemnych / cm3 - co wiąże się z poprawą nastroju i zdrowia fizycznego.

Dlaczego powinniśmy używać odpromienników w naszym życiu?

Promieniowanie elektromagnetyczne jest bardzo szkodliwie dla organizmów żywych, zakłóca naturalne pole magnetyczne człowieka, zaburza funkcje centralnego układu nerwowego, które mogą powodować wiele objawów, takich jak bóle i zawroty głowy, bezsenność i brak koncentracji, depresje, wypadanie włosów, bezpłodność, nowotwory, zaburzenia hormonalne itd.

Odpromiennik zmniejsza tempo absorpcji promieniowania przez ludzki mózg i ciało. Jest to wysoko zaawansowana nowoczesna technologia chroniąca organizm przed szkodliwym działaniem fal elektromagnetycznych.

Zastosowanie:

Przykleić z tyłu obudowy telefonu lub na innym urządzeniu.

Odpromiennik może być również stosowany na innych urządzeniach emitujących promieniowanie, takich jak krótkofalówka telefony komórkowe, nawigacje GPS, telewizory, kuchenki mikrofalowe, komputery, monitory LCD, laptopy, aparaty cyfrowe, MP3, itp.
Przy zakupie min. 5 szt. -cena za sztukę 16 zł


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne