Obiekt przemysłowo-usługowy /Al. Wilanowska

52 650 zł

Obiekt przemysłowo-usługowy /Al. Wilanowska - Hale, magazyny do wynajęcia - Warszawa
Obiekt przemysłowo-usługowy /Al. Wilanowska - Hale, magazyny do wynajęcia - Warszawa - zdjęcie 1Obiekt przemysłowo-usługowy /Al. Wilanowska - Hale, magazyny do wynajęcia - Warszawa - zdjęcie 2Obiekt przemysłowo-usługowy /Al. Wilanowska - Hale, magazyny do wynajęcia - Warszawa - zdjęcie 3Obiekt przemysłowo-usługowy /Al. Wilanowska - Hale, magazyny do wynajęcia - Warszawa - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. obiektu:
1000 m2

Cena za m2:
52.65


Opis

Oferuję na wynajem obiekt przemysłowo-usługowy na warszawskim Mokotowie, znajdujący się bezpośrednio przy Alei Wilanowskiej.Budynek jest 4-piętrowy (wraz z piwnicą), każde z pięter ma ponad 250m2 powierzchni użytkowej.Na parterze znajdują się  pomieszczenia biurowe oraz przestrzeń produkcyjna. Konstrukcja podłóg w piwnicy oraz na parterze zaprojektowana została dla nacisku 1000kg/m2. Część ścian widocznych na zdjęciach to ścianki działowe, które z łatwością da się usunąć. Dostępne są precyzyjne plany wszystkich pięter.Istnieje możliwość dostosowania obiektu do potrzeb najemcy  za zgodą właścicieli (która udzielona zostanie na podstawie przygotowanych projektów).W obiekcie znajduje się winda towarowa o ładowności 500kg, dojeżdżająca do 1 piętra.Budynek jest ogrodzony, na terenie do niego przynależnym istnieje możliwość parkowania pojazdów (również dostawczych).Preferowany najem długoterminowy.Obowiązuje 2-miesięczna kaucja.Zapraszam do kontaktu.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (22) 294... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wiktoria Bobowicz
(SLB WARSZAWA-WOLA Sp. z o.o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 27
Data dodania: 2021-09-13

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wiktoria Bobowicz
(SLB WARSZAWA-WOLA Sp. z o.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij