Ogłoszenie jest nieaktualne

Niania VTECH BM4600

749,00 zł


Opis

Cyfrowa transmisja Dzięki technologii 2.4GHz unikniesz zakłóceń powodowanych przez pozostałe urządzenia elektroniczne. Wbudowane kołysanki 9 wbudowanych kołysanek pomogą Ci ukołysać do snu Twojego maluszka. Zasięg do 300 metrów Zasięg do 300 metrów pozwoli Ci na pozostanie w kontakcie z dzieckiem, nawet jeżeli jesteś w innym pomieszczeniu lub na zewnątrz budynku. 4,3 CALOWY WYŚWIETLACZ LCD Dzięki niani z wyświetlaczem nigdy nie przegapisz uśmiechu Twojego dziecka. Do 4 ekranów jednocześnie Niania wspiera do 4 kamer jednocześnie. Trzy tryby pracy: widok pojedynczy, podzielony ekran lub automatyczne przełączanie pomiędzy kamerami co 7 sekund. DWUSTRONNA KOMUNIKACJA Czasami Twoje dziecko aby się uspokoić potrzebuje tylko usłyszeć Twój głos. Dzięki dwustronnej komunikacji możesz łatwo mówić bezpośrednio do swojego dziecka. Alarm wibracyjny Jeżeli cenisz sobie ciszę, specjalny cichy alarm wibracyjny powiadomi Cie jak tylko coś niepokojącego będzie działo się w pokoju Twojego dziecka. Obracaj, przechylaj, powiększaj Obserwuj jak bawi się Twój maluszek. Steruj zdalnie obiektywem kamery z poziomu jednostki głównej. Kamera obraca się do 270 stopni i odchyla w górę i w dół aż o 120 stopni. Automatyczny tryb nocny Dwie podczerwone diody LED i kamera wysokiej czułości automatycznie wykrywają przyciemnienie światła i zapewniają czytelny obraz nawet w całkowicie ciemnych pomieszczeniach.
Niania wideo VTECH BM4600 jest idealnym urządzeniem do dyskretnego monitowania maluszka. Ma przyjazny wygląd sowy, dlatego nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale jest również niepowtarzalnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Maluszek będzie czuł się swobodnie, a Ty będziesz miała bezpośredni podgląd na to co się dzieje w jego pokoju. Duży 4.3’’ kolorowy wyświetlacz LCD pomoże wychwyć Ci każdy najmniejszy ruch i detal w jego otoczeniu. Dodatkowo możesz zdalnie regulować kąt widzenia kamery czy korzystać zooma. Jeszcze nigdy opieka nad dzieckiem nie była tak prosta. Niemowlę ma bardzo różne potrzeby, które komunikuję zazwyczaj tylko w jeden sposób - płaczem. Już teraz możesz bardzo sprawnie i szybko reagować na jego potrzeby. Zdalnie uspokój go swoim tonem głosu i sprawdzi, czy nie jest mu za zimno czy za gorąco. Możesz wycisz zdenerwowane maleństwo, puszczając mu wybrane kołysanki. Do wyboru masz aż 9 melodii, w tym szum suszarki i dźwięk bicia serca.
Najważniejsze funkcje Menu w języku Polskim , graficzny interfejs użytkownika
Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz FHSS gwarantuje bezpieczne połączenie wolne od zakłóceń
Elektroniczna niania z ekranem wideo 4,3”
Zdalnie pochylaj, obracaj i powiększaj obraz z kamery za pomocą jednostki głównej
Dwukierunkowa komunikacja między jednostką główną a podrzędną (funkcja Talk-Back)
Czujnik temperatury
Alarm dźwiękowy z wibracjami w jednostce głównej
Automatyczny tryb kamery nocnej na podczerwień
Funkcja podziału ekranu - jednostka główna może równocześnie wyświetlać obraz z nawet czterech różnych kamer
Wskaźnik temperatury w pomieszczeniu
9-poziomowy wskaźnik dźwięku
9 kołysanek i 7 poziomów regulacji głośności
Uspokajające dźwięki i kołysanki - dziecko będzie zasypiać przy uspokajających melodiach i odgłosach natury (m.in. białym szumie)
Możliwość montażu naściennego
Akumulatorek z alarmem niskiego napięcia w jednostce głównej Specyfikacja Kamera CMOS z filtrem IR, rozdzielczość 640×480 pikseli
Funkcja PTZ Elektryczne sterowanie kątem kamery, zoom cyfrowy
Kolorowy wyświetlacz LCD, przek. 4,3” (kolorowy obraz wideo, 480 x 272 pikseli)
Liczba klatek na sek. i format Maks. 20 klatek na sek., MJPEG z dynamicznie dostosowywaną kompresją
Tryb nocny. Doświetlenie światłem podczerwonym przy zbyt słabym oświetleniu
Poziom czułości Maks. 4 nadajniki, tryb patrolowania (automatyczne przełączanie obrazu)
Gniazdko zasilania umożliwia zasilanie z sieci i ładowanie
Akumulatorek LiPo (litowo-polimerowy) o pojemności 950 mAh
Ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Warszawa - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w mazowieckim)