Ogłoszenie jest nieaktualne

Niania VTECH BM4500

699,00 zł


Opis

Cyfrowa transmisja Dzięki technologii 2.4GHz unikniesz zakłóceń powodowanych przez pozostałe urządzenia elektroniczne. Wbudowane kołysanki 5 wbudowanych kołysanek pomogą Ci ukołysać do snu Twojego maluszka. Zasięg do 300 metrów Zasięg do 300 metrów pozwoli Ci na pozostanie w kontakcie z dzieckiem, nawet jeżeli jesteś w innym pomieszczeniu lub na zewnątrz budynku. 4,3 CALOWY WYŚWIETLACZ LCD Dzięki niani z wyświetlaczem nigdy nie przegapisz uśmiechu Twojego dziecka. Do 4 ekranów jednocześnie Niania wspiera do 4 kamer jednocześnie. Trzy tryby pracy: widok pojedynczy, podzielony ekran lub automatyczne przełączanie pomiędzy kamerami co 7 sekund. DWUSTRONNA KOMUNIKACJA Czasami Twoje dziecko aby się uspokoić potrzebuje tylko usłyszeć Twój głos. Dzięki dwustronnej komunikacji możesz łatwo mówić bezpośrednio do swojego dziecka. Alarm wibracyjny Jeżeli cenisz sobie ciszę, specjalny cichy alarm wibracyjny powiadomi Cie jak tylko coś niepokojącego będzie działo się w pokoju Twojego dziecka. Obracaj, przechylaj, powiększaj Obserwuj jak bawi się Twój maluszek. Kamera obraca się do 270 stopni i odchyla górę i w dół aż o 120 stopni. Automatyczny tryb nocny Dwie podczerwone diody LED i kamera wysokiej czułości automatycznie wykrywają przyciemnienie światła i zapewniają czytelny obraz nawet w całkowicie ciemnych pomieszczeniach.
Dzięki niani wideo VTech BM4500 będziesz mieć swoją pociechę zawsze na oku, a jednocześnie ze spokojem możesz zajmować się innymi sprawami. Bezprzewodowa łączność z nadajnikiem sprawia, że nawet z odległości 50 metrów w domu widzisz wyraźnie co robi Twoje dziecko. Wysokiej jakości żywy i naturalny obraz zapewnia kolorowy, 4,3-calowy wyświetlacz LCD. Gdy dziecko będzie spało w pokoju, Ty możesz przebywać w kuchni czy w innym pomieszczeniu, a na kolorowym wyświetlaczu będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Kiedy maleństwo zapłacze - usłyszysz to z głośnika, czuły mikrofon wychwyci nawet najcichsze odgłosy. W takiej sytuacji możesz od razu włączyć dziecku ulubioną kołysankę, a nawet do niego mówić. Niania pozwoli Ci też obserwować pociechę podczas zabaw w łóżeczku czy na dywanie - z poziomu wyświetlacza możesz sterować kamerą w pionie i poziomie i zawsze zobaczysz co robi Twoje ruchliwe maleństwo. Na wyświetlaczu kontrolujesz także temperaturę w pokoju dziecka, a w trybie nocnym widzisz więcej dzięki opcji wzmocnienia obrazu. Nadajnik z kamerką możesz postawić w dowolnym miejscu, a nawet zamontować go na ścianie. Komplet akumulatorków zapewnia długi czas pracy całego zestawu.
Najważniejsze funkcje Łączność bezprzewodowa (technologia Frequency Hopping, 2,4 GHz) - zasięg do 50 m w budynku i do 300 m poza budynkiem
Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala z przyciskami funkcyjnymi
Wysokiej jakości, żywy i naturalny obraz wideo
Menu w języku polskim, graficzny interfejs użytkownika
Zdalne sterowanie kątem kamery w pionie (120 stopni) i poziomie (270 stopni)
Wybór 5 poziomów dźwięku, wskaźnik głośności
Tryb nocny ze wzmocnionym obrazem
5 różnych uspokajających kołysanek
Wyświetlanie temperatury w pokoju dziecka
Funkcja komunikacji z dzieckiem - możliwość mówienia do niego przez odbiornik (dziecko słyszy głos z nadajnika)
Dostępna opcja zainstalowania nadajnika na ścianie
Komplet akumulatorków w zestawie Specyfikacja Kamera WGVGA, CMOS z filtrem IR
Funkcja PTZ - zdalne sterowanie kątem kamery, cyfrowy zoom
Kolorowy wyświetlacz LCD, przekątna 4,3” (480 x 272 pikseli)
Rozdzielczość kamery 640 x 480
Płynny obraz: do 20 klatek na sekundę, format MJPEG z dynamicznie dostosowywaną kompresją
Tryb nocny. Doświetlenie światłem podczerwonym przy zbyt słabym oświetleniu
Możliwość rozbudowy do 4 nadajników. Tryb patrolowania (automatyczne przełączanie obrazu)
Gniazdko zasilania umożliwia zasilanie z sieci i ładowanie
Akumulatorek LiPo (litowo-polimerowy) o pojemności 950 mAh
Ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii
Ostrzeżenie o utracie sygnału
Czujnik temperatury. Tem
Przejdź do sklepu

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.