Mur do agility (nowy)

1 190,00 zł


Opis

Opis: Mur jest w pewnym sensie pochodną stacjonaty. Celem jest przeskoczenie nad murem, przy czym w odróżnieniu od stacjonaty - pies nie widzi co jest po drugiej stronie, zatem poziom trudności jest w tym wypadku wyższy. Dla bezpieczeństwa psa, górna część muru posiada elementy, które - gdyby pies zahaczył łapą - spadają na ziemię.

Mur do agility produkcji SPORT4DOG wykonany jest z drewna, a jego ściany powstają z bezpiecznej sklejki wodoodpornej. Przeszkoda składa się z trzech elementów: dwóch pionowych kolumn i muru zasadniczego, poziomego, którego wysokość zależy od kategorii wzrostowej psów (S,M,L). Z uwagi na spore gabaryty, każdy element posiada po bokach specjalne otwory umożliwiające łatwe przenoszenie i transport. Dodatkowo do przeszkody dołączane są, regulaminowe, półokrągłe elementy ruchome, wykonane z tworzywa sztucznego, układane na szczycie muru zasadniczego (poziomego), które z łatwością spadają, gdy zostaną zaczepione przez psa w trakcie skoku. Mur dostępny jest w wersjach S, M i L, które oznaczają odpowiednią (regulaminową) wysokość muru zasadniczego.

Dane techniczne:
Kolumny zewnętrzne:
Wysokość: 120 cm
Długość: 40 cm
Szerokość: 40 cm

Część środkowa:
Wysokość: 50 cm
Długość: 20 cm
Szerokość: 120 cm

SPORT4DOG jest producentem sprzętu treningowego (przeszkód) do Agility. Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT. Transport na terenie Polski 0,8 PLN/km (liczone w obie strony).


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Warszawa - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Wołomin (pow. wołomiński w mazowieckim)