Może nie tylko wakacyjna przygoda


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Może nie tylko wakacyjna przygoda - Pani szuka Pana - Warszawa
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Warszawa - Bemowo
woj. mazowieckie

Opis

W tym roku będę obchodziła 40 urodziny i chcę przeżyć przygodę, zrobić coś szalonego, coś na co do tej pory nie miałam odwagi. Może też masz podobnie i chciałbyś mi tej przygodzie towarzyszyć? Planowałam wyjechać gdzieś z koleżanką w sierpniu, poznajmy się, spotkajmy, może wyjedziemy razem. Myślę, że szaleństwem samym w sobie będzie już umówienie się z kimś w ciemno w taki sposób, przez internet bo nigdy wcześniej tego nie robilam. Dam szansę facetowi, który zaproponuje konkret - poda miejsce, dzień i godzine spotkania i tylko na takie wiadomosci odpiszę, zalezy mi tez na czasie!


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 664... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa - Bemowo
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Izabella

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 7501
Data dodania: 2021-07-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Izabella

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij