Montaż Mebli Młodzieżowych, Dla Dzieci Warszawa

300,00 zł

Szczegóły

Nowoczesne:
Tak


Opis

Proponujemy kompetentne usługi montażowe bezpiecznego, asekurowanego umeblowania dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy umiejętną aranżację konstrukcji kompleksowych zgodnych z normami i wytycznymi do spraw bezpieczeństwa, ergonomii, higieny oraz zdrowia. Oferujemy konstrukcję kompleksów meblarskich dla studentów i młodzieży.

Oferujemy fachowe, profesjonalne i wyspecjalizowane usługi montażowe mebli do domu, mieszkania oraz dla firm, instytucji: montowanie wszelkich mebli oraz umeblowania z planu, projektu.

Wykonujemy również wprawne demontaże. Realizujemy wprawnie prace instalatorskie: rozmieszczanie, przymocowanie, zaczepienia, przytwierdzenie, zespolenia, scalenia i umocnienia. Wykonujemy wymagane usługi stolarskie i rzemieślnicze: modernizacje, przebudowy, rozbudowy, dobudowy.

Wykonujemy solidny montaż i adaptację osprzętu meblowego, komponowanie dedykowanego wyposażenia oraz dedykowanego osprzętu, akcesoriów i dodatków: instalację wymaganych listw, słupków, mocowań, uchwytów, zabezpieczeń. Wykonujemy precyzyjną fabrykację dedykowanych elementów i zabezpieczeń. Konstruujemy stabilne zestawy, kompleksy i kolekcje wyposażenia wnętrz. Proponujemy instalacje rozwiązań nowoczesnych: ergonomicznych, funkcjonalnych, a zarazem bezpiecznych i asekurowanych. Gwarantujemy fachową instalację wyposażenia AGD i RTV, oświetlenia.

Zapewniamy uzupełniające usługi elektryczne, hydrauliczne, stolarskie, malarskie oraz awaryjne usługi remontowe. Oferujemy fachowe doradztwo w sensie stylu, charakteru, aranżacji i wystroju wnętrz.

Pracujemy dynamicznie, rzetelnie i starannie. Wykonujemy nietypowe zamówienia i naprawy. Realizujemy zamówienia indywidualne, komercyjne oraz duże zlecenia i przetargi.

Oferujemy profesjonalną instalację oraz montaż mebli producentów takich jak: Agata Meble, Abra Meble, Emilia Meble, Black Red White Meble, Ikea Meble, Leroy Merlin, Carrefour,
JYSK, Bodzio i innych.

Profesjonalny i SZYBKI montaż mebli na terenie Warszawy i Okolic. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Dojazd do klienta oraz wycena usług ZA DARMO!

Telefon: 502-618-323


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.