Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób

27 600 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa
Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 1Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 2Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 3Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 4Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 5Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 6Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 7Mokotów: biuro serwisowane+coworking: 24 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 8

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. lokalu:
97 m2


Opis


1150 PLN/osobę

-----------------------

serwisowany lokal biurowy dla 24 osób na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])

------------------------------------------

Najemca nie płaci prowizji dla Agencji

------------------------------------------

Dostępność: od zaraz.Unikalny koncept łączący w sobie zalety prywatnego biura wysokiej jakości, z możliwością korzystania z otwartej przestrzeni coworkingowej, w ramach jednej umowy.Wygodny system oparty na stałej miesięcznej opłacie za każdego pracownika.

Można z łatwością kształtować wielkość zespołu, w zależności od aktualnych potrzeb i sytuacji biznesowej.Podział powierzchni zależy od preferencji Najemcy: może to być zarówno open space, jaki i gabinety, z indywidualnym aneksem kuchennym, budkami telefonicznymi i magazynkiem.Płatność za biuro jest uzależniona jest od ilości pracowników.

Za jedną osobę liczy się 1150 PLN netto miesięcznie.W ramach opłaty miesięcznej Najemca otrzymuje:

- w pełni umeblowane biuro z dostępem do powierzchni wspólnych (duża kuchnia, duża sala spotkań),

- wifi: oddzielna sieć LAN

- serwis sprzątający

- wszystkie media

-wszystkie usługi towarzyszące są zawarte w cenie (sprzątanie, usługi IT, drukowanie, itp.).Unikalne cechy oferty:

1.Zwierzęta: powierzchnia przyjazna dla pupilków małych i dużych;

2.Spanko: wydzielony pokój do odbycia drzemki;

3.Duży ekran w mini amfiteatrze: idealny do obejrzenia meczu, skoków narciarskich czy innych rozgrywek lub zawodów (bez wychodzenia z biura);

4.Bez konieczności słuchania cudzych rozmów telefonicznych: specjalnie wyciszone budki telefoniczne z wygodnymi wyściełanymi siedzeniami.

5.Internet: Ogólnodostępne WiFi jest nawet na zielonym tarasie.

6.Cisza!!! : Wydzielony pokój do cichej pracy. Z podręczną biblioteką...Parking:

Parking w specjalnej ofercie abonamentowej: 200 -290 PLN netto/miesiąc za miejsce niededykowane na parkingu naziemnym lub podziemnym.Umowa:

- jednomiesięczny okres wypowiedzenia lub umowa na czas określony

-brak kaucji przy umowie najmu.Bardzo dobry dostęp do środków transportu publicznego, zarówno autobusów i tramwajów na ul. Marynarskiej oraz Wołoskiej, jak i znajdujących się niedaleko stacji Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckiej Warszawa Służewiec oraz metra Wilanowska.Do podanych cen należy dodać podatek VAT w wysokości 23%Dołączone zdjęcia pokazują ogólny standard powierzchni serwisowanej w budynku.Polecam i zapraszam do oglądania:

[email protected] ;

tel. 731-321-117

www.propertyoffice.plTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomościDane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij