Mokotów: biuro 51,71 m2

3 878,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Mokotów: biuro 51,71 m2 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa
Mokotów: biuro 51,71 m2 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 1Mokotów: biuro 51,71 m2 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 2Mokotów: biuro 51,71 m2 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 3Mokotów: biuro 51,71 m2 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 4Mokotów: biuro 51,71 m2 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 5Mokotów: biuro 51,71 m2 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 6

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. lokalu:
51 m2


Opis


lokal biurowy o pow.51,71 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Mokotowie,w okolicach ul. Rzymowskiego, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])

------------------------------------------

Najemca nie płaci prowizji dla Agencji

------------------------------------------

Dostępność: od zaraz.Lokal biurowy mieszczący się na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.Budynek oferuje lokale w układzie gabinetowym: do poszczególnych pokoi biurowych wchodzi się z korytarza.Na lokal składa się jeden pokój.Okna na węższej ścianie.

Istnieje możliwość umieszczenia logo firmy na fasadzie budynku oraz dowolnej aranżacji przestrzeni, zgodnie z potrzebami Najemcy.Całodobowy dostęp do lokalu.Standard powierzchni biurowej:

-klimatyzacja

-wykładzina dywanowa,

-podwieszane sufity

-podział powierzchni ściankami

Dostęp do Internetu z gwarantowaną przepustowością łącza.Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych:

-na parterze znajduje się winda dla wózków,

-toaleta dla osób niepełnosprawnych jest tylko jedna na parterze,Na miesięczne koszty najmu składają się:

-czynsz: 3878 PLN,

-koszty sprzątania; opłata obowiązkowa, wyliczana indywidualnie na podstawie powierzchni najmu.Opłaty naliczane są od powierzchni brutto, tzn. z wliczonym współczynnikiem powierzchni wspólnych.Powierzchnia netto: 47,01 m2

Powierzchnia brutto: 51,71 m2Internet:

-opcjonalnie,

-Najemca indywidualnie podpisuje umowę z operatorem telekomunikacyjnym.Budynek daje do dyspozycji Najemców salę konferencyjną dla 10 osób.Parking:

-miejsca na parkingu podziemnym,

-300 PLN netto/mies.Reklama: na ścianie w hallu windowym na parterze Budynku i na ścianie recepcji głównej Budynku - 100 PLN/mies netto plus jednorazowa opłata za wykonanie reklam 200 PLN netto.Umowa:

-Możliwość najmu tylko na 1 rok lub z ustalonym okresem wypowiedzenia,

-kaucja 2 miesiące,Możliwość umieszczenia logotypu na fasadzie budynku.Opis budynku:

Biurowiec zapewnia funkcjonalny układ kondygnacji gwarantując efektywne planowanie i aranżację przestrzeni biurowej.

Na każdym z 12 pięter znajduje się węzeł sanitarny wraz z aneksem kuchennym oraz dedykowane lobby wejściowe.Zalety lokalizacji:

Bezpośrednio przy zjeździe z S2 (obwodnicy Warszawy), 15 min od centrum miasta, 9 min na lotnisko Okęcie, dobry dojazd komunikacją autobusową i tramwajową.

Galeria Mokotów w odległości ok. 5 minut spacerem.Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%Zdjęcia przedstawiają ogólny standard budynku i lokali.Polecam i zapraszam do oglądania:

[email protected] ;

tel. 731-321-117

www.propertyoffice.plTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomościDane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij