Mokotów: biuro 324,50

16 225 zł

Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa
Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 1Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 2Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 3Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 4Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 5Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 6Mokotów: biuro 324,50 - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 7
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. lokalu:
324 m2


Opis


moduł biurowy o pow. 324,50 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl.Unii Lubelskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])

-----------------------------------------

Najemca nie płaci prowizji dla Agencji

------------------------------------------

Dostępność- od zaraz.Lokal biurowy znajdujący się w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie.Wydzielony moduł biurowy składający się z:

-5 pokoi biurowych różnej wielkości,

-magazynek,

-serwerownia,

-aneks kuchenny,

-łazienka,

-korytarz.

Poszczególne pomieszczenia mają wejścia z wewnętrznego korytarza.

Parkiet na podłodze.

Otwierane okna.Najemca otrzymuje lokal odświeżony.Pomieszczenia socjalne (aneks kuchenny, łazienki) znajdują się w częściach wspólnych; z wejściem z korytarza.Dostęp do lokalu codziennie w godzinach: od 6ej do 22ej.Na miesięczne koszty najmu składają się:-czynsz: 16225 PLN,

-opłaty eksploatacyjne: 12,00 PLN/m2,Opłaty naliczane są od powierzchni brutto, tzn. z wliczonym współczynnikiem powierzchni wspólnych (10%).Powierzchnia netto: 295 m2,

Powierzchnia brutto: 324,50 m2Internet:

-opcjonalnie,

-Najemca indywidualnie podpisuje umowę z operatorem telekomunikacyjnymUmowa:

-czas nieokreślony/określony (do ustalenia z Najemcą)

-okres wypowiedzenia: 2-3 miesiące ( w zależności od ustaleń z Najemcą)

-kaucja 2 miesiące,Opis budynku:

Kamienica biurowa z 1956 roku.

Generalny remont budynku w 2000 roku.Zalety lokalizacji:

Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą Warszawy: tramwaje (przystanek prawie przy budynku), autobusy, stacja Metro Pole Mokotowskie w niedalekiej odległości.

W pobliżu znajduje się wiele punktów handlowych, usługowych, gastronomicznych, w tym galeria przy Placu Unii Lubelskiej oraz Europlex.Do podanych cen należy dodać podatek VAT w wysokości 23%Zdjęcia przedstawiają ogólny standard budynku i lokali.Polecam i zapraszam do oglądania:

[email protected] ;

tel. 731-321-117

www.propertyoffice.plTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomościZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 731... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij