Megapakiet Animonda Integra Protect Adult Diabetes, tacki, 24 x 100 g - Z wołowiną

102,80 zł

Megapakiet Animonda Integra Protect Adult Dia... - Karmy dla kotów - Warszawa

Opis

Doskonale dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów z cukrzycą: Animonda Integra Protect Adult Diabetes wspomaga stabilny poziom cukru we krwi i dlatego jest doskonałą karmą pełnoporcjową dla kotów z cukrzycą. Dietetyczna karma mokra jest przygotowana bez cukru i z niewielką ilością skrobi, co pozwala uniknąć dużych wahań cukru we krwi po posiłkach. Animonda Integra Protect Adult Diabetes posiada bogatą w białko recepturę, która pomaga w utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Zawartość minerałów jest dostosowana do wspierania układu moczowego i zapewnienia optymalnego poziomu pH moczu. Animonda Integra Protect Adult Diabetes tacki 24 x 100 g w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla kotów regulująca podaż glukozy (cukrzyca). Niska zawartość mono- i disacharydów. Formuła wysokobiałkowa: ważna dla utrzymania masy mięśniowej. Bez cukru i o niskiej zawartości skrobi: może pomóc w zapobieganiu dużym wahaniom poziomu cukru we krwi po posiłkach. Wsparcie dróg moczowych: zrównoważona zawartość minerałów dla optymalnej wartości pH moczu. Wysoka akceptacja: bardzo dobry smak, jest akceptowany przez wiele kotów.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij