Malowanie, drobne usługi remontowe


Opis

Witam
Malowanie i drobne usługi remontowe jak :
- panele
- listwy
- drobna elektryka
- drobna hydraulika
- itp

Czytelna i procesjonalna wycena wysyłana na maila

Priorytetem jest jakość a nie ilość, profesjonalne zabezpieczenie pomieszczenia jak i demontaż każdej rzeczy w danym pomieszczeniu (gniazdka, żyrandole, włączniki domofon itp.) poprawki na ścianach (pęknięcia, ubytki itp.)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.