kurs wychowawcy i kierownika wypoczynku

160,00 zł

Szczegóły

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
1


Opis

Kurs wychowawcy wypoczynku oraz kurs kierownika wypoczynku to szkolenia przygotowujące do pełnienia roli wychowawcy lub kierownika w ramach kolonii, obozu, półkolonii itp.
Nasze kursy realizowane są w formule blended learning - część teoretyczna w formie e-learningu oraz część praktyczna w formie jednodniowego warsztatu. Oba zakończone są egzaminem.
Czas realizacji części teoretycznej nie jest narzucony ani ograniczony, a uczestnicy mają dostęp do platformy 24h/dobę, do 30 dni po ukończeniu części praktycznej.

Kurs posiada zgodę Kuratorium Oświaty - każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 marca 2016r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Jak zapisać się na kurs?

Wejdź na stronę platformy e-learningowej darschon.moodle.org.pl
Załóż konto wypełniając wszystkie wymagane pola
Zapisz się na wybrany kurs klikając w ikonę koszyka i przycisk „realizuj zamówienie”
Zapoznaj się i zaakceptuj regulamin
Kliknij przycisk „Zapłać z PayU” i zapłać za kurs uiszczając opłatę zgodnie ze wskazówkami systemu
Prześlij kwestionariusz wyboru terminu i miejsca realizacji części praktycznej dostępny w pierwszym module kursu
Po przesłaniu kwestionariusza aktywowany zostanie dostęp do materiałów teoretycznych
Na adres mailowy otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące godziny i adresu realizacji części praktycznej; jeśli wybrana została opcja indywidualnego terminu, należy ustalić szczegóły poprzez kontakt z biurem.

Zapraszamy do kontaktu grupy zorganizowane - możliwość ustalenia dodatkowego terminu, dojeżdżamy do klienta / wybranej miejscowości, przewidujemy także specjalne oferty i zniżki.

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu realizacji części praktycznej oraz podejścia do egzaminu we Wrocławiu - w tym celu zapraszamy do kontaktu z biurem.

Przed wykupieniem kursu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. Znaleźć go można na stronie darschon.com w zakładce kursy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
[email protected]
tel. 530 930 403 | od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Warszawa - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w mazowieckim)