Korzystny pakiet Feringa Classic Meat Menu, 12 x 400 g - Łosoś i indyk

102,80 zł

Korzystny pakiet Feringa Classic Meat Menu, 12... - Karmy dla kotów - Warszawa

Opis

Feringa Classic Meat Menu przygotowano z białka z co najmniej dwóch źródeł – 70% mięsa lub ryb i podrobów – w połączeniu z niektórymi lokalnymi warzywami lub owocami i ziołami. Receptury odpowiednie dla gatunku są bezzbożowe, bez sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów. Wykonane w Austrii z najwyższą starannością i miłością. Staranny dobór lokalnych składników umożliwia tworzenie mnóstwa kreatywnych kompozycji. Wszystkie użyte składniki zostały zapisane w składzie – dla autentycznego smaku jak w domu. Pakiet mieszany 1: 4 x Królik i indyk, 4 x Drób, 4 x Łosoś i indyk. Pakiet mieszany 2: 4 x Królik i indyk, 4 x Kaczka i cielęcina, 4 x Jagnięcina i wołowina. Pakiet mieszany 3: 4 x Dziczyzna, 4 x Wołowina i drób, 4 x Kurczak i pstrąg. Pakiet mieszany 4: 4 x Drób, 4 x Jagnięcina i królik, 4 x Łosoś i indyk. Feringa Classic Meat Menu w skrócie: Przygotowano z miłością i starannością w Austrii, smakuje jak domowe. 70% mięsa i pełnowartościowych podrobów. Minimum dwa źródła białka. Bezzbożowa receptura zgodna z dobrostanem gatunku, z dodatkową porcją troski, kreatywności i różnorodności. Harmonijna kompozycja warzyw i ziół, rosnących w rodzimych ogródkach. Szczera deklaracja: użyto wyłącznie składniki podane w składzie. Autentyczny smak: bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Feringa – przygotowana z miłością, jak w domu! Więcej informacji o produkcie znajdziesz poniżej: Feringa Classic Meat Menu, 6 x 400 g

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-02-24

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij