Następne

kontrola ochrona środowiska


Opis

Spodziewasz się wizyty inspektorów ochrony środowiska, albo masz wrażenie, że ktoś uprzejmy może taką wizytę dla Ciebie „zorganizować”.

Pomożemy uregulować Twoje sprawy środowiskowe, zanim zostaniesz poddany kontroli!

Nasi specjaliści brali udział w niejednej kontroli i doskonale znają obowiązujące reguły. Działając w Twoim imieniu nie pozwolą inspektorowi na przekroczenie swoich kompetencji oraz na niegodne wykorzystanie posiadanej władzy.

Pomożemy przygotować Twoją firmę do kontroli, będziemy obecni podczas wizytacji przedsiębiorstwa oraz kompetentnie odpowiemy na wszystkie pytania inspektora.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja firma pozytywnie przeszłaby kontrolę WIOŚ, chętnie przeprowadzimy u Ciebie Audyt Środowiskowy w sposób, w jaki robią to inspektorzy.


Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Oferujemy konkurencyjny koszt realizacji.

Działamy na terenie całej Polski.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne