Następne

Kobieta Detektyw - Kobieca Agencja Detektywistyczna - Detektywi Specjaliści od Zdrad


Opis

Kobieta Detektyw, Kobiety Detektywi - Kobieca Agencja Detektywistyczna FEMINA - DOWODY na ZDRADĘ.

Warszawska Kobieca Agencja Detektywistyczna FEMINA zostało założona pod koniec 2010r i jest pierwszą na rynku warszawskim firmą, gdzie pracują detektywi w spódnicy.

Właścicielka kobiecej agencji detektywistycznej posiada doświadczenie w branży detektywistycznej od 2006 r, które zdobywała w znanym biurze detektywistycznym MAXIMUS udzielając wsparcia dla kobiet i mężczyzn w tych trudnych chwilach jakim jest zdrada małżeńska.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wspomniane doświadczenie ale także profesjonalny sprzęt fotograficzny i wiedza.

Nasi detektywi posiadają stosowne licencję prywatnych detektywów a agencja wpis do MSWiA.

Nasz cennik usług detektywistycznych jest tak skonstruowany aby zapewnić maksymalne wykonanie zlecenia detektywistycznego przy jak najniższym nakładzie finansowym.

Zapraszam
Monika - Kobieta Detektyw
(Proszę uważać na konkurencję detektywistyczną, która od lat podszywa się pod nas. Specjalistki od Zdrad to tylko FEMINA)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne