Następne

Kładka do agility (nowa)

2 490,00 zł


Opis

Kładka to przeszkoda o umiarkowanym stopniu trudności dla psa. Wyzwaniem jest przebiegnięcie przez stosunkowo wąską kładkę, na znacznej wysokości. Poza tym, poziom trudności zwiększa konieczność zaliczenia tzw. strefy (pies musi pozostać przednimi łapami na ziemi, tylnymi na - oznakowanej innym kolorem - strefie kładki). Obok palisady jest to jedna z większych przeszkód na torze agility. Przeszkoda jest bardzo długa, zaś jej wysokość pozostaje zawsze ta sama, bez względu na rozmiar psa.

Kładka do agility produkcji SPORT4DOG wykonana jest z drewna i w całości została pokryta powierzchnią antypoślizgową, która w istotny sposób zwiększa bezpieczeństwo psa. Ponadto poprzeczne szczebelki ułatwiają psu wbieganie i zbieganie z kładki. Poszczególne sekcje kładki zostały połączone ze sobą za pomocą specjalnego okucia, które ogranicza możliwość zaczepienia pazurem/palcem o przeszkodę, przez psa. Solidna i stabilna podstawa kładki, umożliwia regulowanie jej wysokości (np. na potrzeby nauki i ćwiczeń). Dzięki temu, początkującemu psu, możemy ustawić kładkę nisko nad ziemią. Należy pamiętać, iż ustawianie kładki w pozycji niższej niż regulaminowa, wymaga zastosowania dodatkowego podparcia.

Dane techniczne:
Wysokość: 125 cm
Szerokość: 30 cm
Długość (1 segment): 360 cm

SPORT4DOG jest producentem sprzętu treningowego (przeszkód) do Agility. Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT. Transport na terenie Polski 0,8 PLN/km (liczone w obie strony).


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne