Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?, Cennik usług detektywistycznych

Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa
Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 1Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 2Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 3Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 4Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 5Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 6Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 7Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 8Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 9Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 10Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?,... - Usługi prawne - Warszawa - zdjęcie 11
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Ile kosztuje prywatny detektyw w Warszawie?, Cennik usług detektywistycznych, Stawki Pracy Detektywa, Koszty Detektywistyczne

Temat stary jak świat ale w dalszym ciągu aktualny i warty przypomnienia. Osoba, która pierwszy raz chce skorzystać z usług prywatnego detektywa nie wie jakie mogą ją spotkać koszty. To nie jest usługa pierwszej potrzeby.

Jakie usługi są w zainteresowaniu klientów biura detektywistycznego? Przede wszystkim zdobycie dowodów na zdradę.

Jaki cennik stosują agencje detektywistyczne w tym zakresie?

Najczęściej detektywi rozliczają się za godzinę pracy obserwacji.

W Warszawie koszt godziny pracy detektywa waha się pomiędzy 100 a 200 zł.

W tym momencie chciałbym podkreślić, że warto pytać przy podpisywaniu umowy o świadczenie usług detektywistycznych ile osób będzie pracować przy zleceniu.

W moim przypadku, gdzie stawka wyjściowa pracy detektywistycznej to 200 zł (brutto) zazwyczaj pracuje dwoje detektywów z długoletnim doświadczeniem posiadająca dobry sprzęt fotograficzny.

Firmy detektywistyczne, które mają rozbudowane struktury, super mega strony internetowe i nakładają ogromne środki finansowe na reklamowanie swoich usług detektywistycznych, zazwyczaj muszą ciąć koszty i przy zleceniu pracuje jeden detektyw jako podwykonawca. Ona sam zarabia około 30-70 zł za godzinę pracy. Agencja detektywistyczna aby zarobić i opłacić wszelkie koszty swojej działalności musi pobierać stawkę 150-200 zł.

Należy także pamiętać, czy podawane kwoty za usługę detektywistyczną są w stawkach netto (bez podatku) czy brutto (z podatkiem). Nie należy ufać, gdy detektyw proponuje nie podpisanie umowy lub wpisanie mniejszych kwot pobranych od klienta sugerując oszczędności podatkowe.

Inne formy rozliczania się z agencją detektywistyczną to płatność określonej sumy z góry.

W Warszawie są biura detektywistyczne, które życzą sobie 6-8 tysięcy.

Nie jest to złe rozwiązanie ale warto mieć w umowie detektywistycznej zapisane ile w takim razie będzie trwało zlecenie, co obejmuje ta kwota, itp. Może się okazać, że detektyw po 3 dniach stwierdzi, że kwota wyczerpała się.

Wiele biuro detektywistycznych stosuje także stawkę dzienną w kwotach np 1500 zł za 8 godzin pracy. Czy to ma sens? Tak ale przy długotrwałych obserwacjach. Pamiętajmy jednak, że nie zawsze aż tak długo w ciągu dnia trzeba prowadzić obserwację. Mamy sprzęt detektywistyczny, która może skrócić działania detektywa. Pytanie, które może pojawić się przy takiej stawce detektywa to czy samotnie działający detektyw wytrzyma osiem godzin pracy bez możliwości skorzystania z toalety? Czy jego czujność będzie taka sama jak na początku obserwacji? Warto mieć to na względzie.

Reasumując, warto zawsze czytać umowy i nie brać tych, którzy obiecują cuda.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, koszty pracy detektywa zawsze są u nas czytelne. To w pewnym sensie nasz problem bo inni ukrywają lub nie informują konkretnie o cenniku usługi. Kliencie wtedy zadają nam pytanie: "a w tamtej agencji detektywistycznej pan detektyw powiedział, że za 3500 zł będzie pracował 7 dni". Trudno nam wyjaśniać na czym ten "chwyt marketingowy" polega. Wiadomo, klient woli tanią usługę detektywistyczną a my stawiamy na profesjonalizm i maksymalizację wyników.

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług detektywistycznych - cennik usługi przedstawiamy telefonicznie i na spotkaniach.

Prywatny Detektyw Krzysztof Matyszczak

więcej pod linkiem:
https://prywatnydetektyw.blogspot.com/2019/01/prywatny-detektyw-warszawa-i-cennik.html
(skopij i wklej do przegladarki)

cennik usług detektywistycznych, stawki detektywów, ceny usług detektywistycznych, detektywi ceny, stawki usług detektywistycznych, ile kosztuje prywatny detektyw warszawa, cena usług detektywistycznych Warszawa, detektyw warszawa cena, detektyw warszawa ceny, detektywi warszawa cena.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 502... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Detektyw

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi prawne
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 21
Data dodania: 2019-04-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Detektyw

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ