holowanie warszawa


Opis

oferuje usługi pomocy drogowej warszawa .pracujemy 7 dni w tygodniu 365 dni w roku .pomagamy kierowcom w ekstremalnych sytuacjach na drodze takich jak kolizja .awaria lub stluczka .dysponujemy specjalistyczna laweta do bezpiecznego holowania samochodow osobowych po stolicy .do miejsca zdarzenia dojezdzamy szybko dzięki dobrej lokalizacji bazy w dzielnicy mokotow .realizujemy tez wyjazdy do pomocy przy wymianie kola i uruchomieniu auta z rozładowanym akumulatorem .współpracujemy z siecia serwisowa dobrych warsztatow mechaniki pojazdowej z mazowsza .atutem naszej firmy jest rok zalorzenia 1989 a co za tym idzie duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu usług motoryzacyjnych .posiadamy spora grupe zadowolonych klientów .duzy ruch i pospiech powoduje sporo zagrozen w czasie pokonywania tras po miescie .warto mieć zapisany numer telefonu do takiej firmy .może się przydac w ekstremalnej sytuacji na drodze http://jgraczkowski.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.