Ogłoszenie jest nieaktualne

HDOmedical zatrudni Pielęgniarkę, 76297 Stutensee 1600 euro

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Praca za granicą:
Tak

Wymagane doświadczenie:
Tak

Czas trwania:
1 miesiąc

Opieka nad:
Osobami starszymi

Wymagane prawo jazdy:
Nie


Opis

HDOmedical zatrudni Pielęgniarkę, 76297 Stutensee 1600 euro
Planowany termin wyjazdu: od zaraz Wymagania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
Wynagrodzenie (Euro netto/miesiąc): 1600€ plus premia wakacyjna plus zwrot kosztów podróży 180€
Opis zlecenia: Pan 66 lat, 80 kg, 180 cm. Podopieczny ma uszkodzony rdzeń kręgowy, porusza się głównie na wózku elektrycznym. Wózek można ustawić w pozycji pionowej, senior również potrafi stać o własnych nogach. Pan nie wstaje w nocy, ma cewnik. Do podopiecznego przychodzi fizjoterapeuta i ergoterapeuta. Pan mieszka sam, mieszkanie 90 m², dla opiekunki jest pokój i osobną łazienką oraz dostępem do internetu. Podopieczny pali papierosy, dlatego chętnie pielęgniarka paląca. HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń. Zgłoś się już dziś!
Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: [email protected] lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 669 914 984, PL +48 669 912 970, DE +49 1522 2680362


Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Mińsk Mazowiecki i okolica (pow. miński w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.