Grzywka - Suczka w typie rasy Mieszaniec - Wiek: 8 lat

za darmo

Grzywka - Suczka w typie rasy Mieszaniec  - Wiek:... - Psy - sprzedam, oddam - Warszawa

Szczegóły

Rasa:
Mieszaniec

Płeć:
Samica

Rozmiar:
malutki

Wiek:
5 do 9 lat


Opis

Czemu Grzywka już pół roku czeka na dom? Nie mamy pojęcia! To młoda, wesoła suczka, która uwielbia człowieka i spacery, a w dodatku z niebanalną urodą i fryzurą ;)

Grzywka kocha ruch, a niestety w schronisku spacery są krótkie i rzadkie, dlatego zdarza jej się na początku ciągnąć na smyczy, wskakiwać na człowieka czy biegać w ekscytacji w kółko. Po chwili jednak uspokaja się, ładnie reaguje na wołanie, jest inteligentna i chętna do nauki. Do ludzi jest bardzo otwarta, towarzyska i przyjazna. Ładnie jeździ samochodem.

Jedynym mankamentem Grzywki wydaje się jej reakcja na inne psy - Grzywka niechętnie reaguje na zbliżające się czworonogi i odstrasza je głośnym szczekaniem. Ładnie jednak daje się odwołać i przy odpowiednim zachowaniu opiekuna potrafi grzecznie wyminąć psa w dystansie. Pracujemy z nią nad tym i efekty są coraz lepsze, ale przyszła rodzina Grzywki też powinna nastawić się na pracę w tym obszarze.

Grzywka raczej nie lubi się nudzić, więc szuka opiekuna, który zapewni jej interesujące spacery i zajęcia w domu, inaczej na pewno sama zorganizuje sobie jakieś zajęcie, którego skutki mogą być różne. Szuka domu, który sprosta jej potrzebom eksploracji i nauki. Grzywka trafiła do nas zaniedbana. Szuka odpowiedzialnego opiekuna, który zadba o jej zdrowie i zapewni opiekę, której sunia nie miała nigdy bądź już od dłuższego czasu.

DODATKOWE INFORMACJE:
Płeć: samica
Waga: 13 kg
Wiek: 8 lat
W schronisku od: 2022-07-12
Nr zwierzaka w schronisku: 1142/22
Boks:

DANE KONTAKTOWE:

Telefony stacjonarne: 22 868 15 78 oraz 22 868 15 79

Więcej informacji i zdjęć znajdziesz na stronie Schroniska dla zwierząt na Paluchu. Dowiesz się tam również jak dokładnie wygląda procedura adopcyjna. Przejdź do schroniska klikając guzik Adoptuj bezpłatnie.

Zobacz cały opis

Adoptuj bezpłatnie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Adoptuj zwierzaka
(SCHRONISKO "NA PALUCHU")

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Psy - sprzedam, oddam
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Oddam za darmo
Ilość wyświetleń: 22
Data dodania: 2022-07-28

Zgłoś naruszenie

Psy - sprzedam, oddam w okolicy

Adoptuj zwierzaka
(SCHRONISKO "NA PALUCHU")

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij