Następne

Doradztwo, Audyt, Kontrola, Środowisko


Opis

Nie czekaj na kontrolę WIOŚ zadzwoń do nas już dzisiaj.

Wystarczy, że Twoja firma jest zarejestrowana w CEiDG i posiada małe biuro i jedno auto, a już może spodziewać się Inspekcji z Ochrony Środowiska, z takim samym prawdopodobieństwem jak duży zakład produkcyjny.

Zdecydowana większość przedsiębiorców, którzy dziś są na bakier z przepisami ochrony środowiska, boi się uregulowania stanu formalno-prawnego w tym zakresie. Kieruje nimi strach przed „wychyleniem się”
Mówią „jak zacznę składać sprawozdania, to będą mieli mnie w rejestrze i od razu do mnie przyjdą” - nic bardziej mylnego.

Kontrole Inspektoratów Ochrony Środowiska planowane są kwartalnie, a o tym kogo czeka kontrola, decyduje system elektroniczny powiązany z KRS oraz CEiDG. Wszystkie podmioty posiadające wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej oraz zarejestrowane spółki są potencjalnymi firmami do skontrolowania.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne