Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Doradca Telefoniczny telefoniczny- 15 do 17,50 zł/h brutto + premie! - Metro Centrum!

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca zdalna:
Nie

Biegły angielski:
Nie


Opis

Pendragon Sp. z o.o. jest firmą wspierającą przedsiębiorców w procesie rozpowszechniania produktów i usług. Nasz model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełna integrację wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi Klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach multikanałowej platformy obsługi.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Konsultant Telefoniczny
Cel:
- Telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami z sektora MŚP

Gwarancja:
- Wynagrodzenie: 15 do 17,50 zł/h (brutto) + Premie
- Umowa zlecenie
- Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30
- Przyjazna atmosfera pracy
- Cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy
- Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul. Św. Barbary 2 (w pobliżu metra Centrum).

Oczekiwania:
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w grupie
- Poprawna wymowa
- Umiejętność obsługi komputera

KAŻDY MOŻE DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU !!!
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!!
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Pendragon Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, 01-164 przy ul. Radziwie 7 lok.8 , wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000583091 (dalej jako: „Spółka”).Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 221 KP - ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Osobą do kontaktu ze strony Spółki w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 24 miesięcy.
Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy.
Ma Pan/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Brak zgody nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.
Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt z Inspektorem Danych Osobowych: [email protected]


Następne ogłoszenie

Następne