Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Doradca ds. Spotkań Projekt Ubezpieczeniowy; 15 do 18 zł/h Brutto; Praca od zaraz! 9:00-17:00!

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca zdalna:
Nie

Biegły angielski:
Nie


Opis

Pendragon Sp. z o.o. jest firmą wspierającą przedsiębiorców w procesie rozpowszechniania produktów i usług. Nasz model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełną integracje wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi Klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach multikanałowej platformy obsługi.
W ramach rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konsultanta ds. Umawiania Spotkań (projekt ubezpieczeniowy)

Cel:
- Telefoniczny kontakt z Klientem indywidualnym w celu umówienia spotkania z przedstawicielem renomowanej firmy ubezpieczeniowo - finansowej

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00
- Wynagrodzenie 15 do 18 zł/h brutto + system premiowania + dodatkowe konkursy
- Cykl Szkoleń przygotowujących do pracy (nie wymagamy doświadczenia)

Oczekiwania:
- wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Pozytywne nastawienie
- Umiejętność pracy w grupie
- Poprawna wymowa

NIE ZWLEKAJ, JUŻ DZIŚ WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV !!!
Miejsce pracy: ul. Św. Barbary 2 (w pobliżu metra Centrum)
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Pendragon Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, 01-164 przy ul. Radziwie 7 lok.8 , wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000583091 (dalej jako: „Spółka”).Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 221 KP - ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Osobą do kontaktu ze strony Spółki w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 24 miesięcy.
Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy.
Ma Pan/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Brak zgody nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.
Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt z Inspektorem Danych Osobowych: [email protected]


Następne ogłoszenie

Następne