Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór, gont

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa
Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 1Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 2Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 3Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 4Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 5Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 6Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 7Dachy z wióra osikowego, gonty drewniane, wiór,... - Usługi remontowo-budowlane - Warszawa - zdjęcie 8

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Firma EkoDachPol jest producentem oraz wykonawcą drewnianych dachów z wióra osikowego. Drewno to jeden z najwszechstronniejszych materiałów budowlanych, naturalny, szeroko dostępny, łatwy w obróbce, a jednocześnie wytrzymały. Jako materiał jest wykorzystywany do budowy domów drewnianych, jak również do wykonywania pokryć dachowych z wióra osikowego oraz gontu drewnianego.
Dachy z wióra cieszą się ogromną popularnością wśród ludzi ceniących ekologię. Jest to propozycja dla koneserów, zwolenników tradycyjnych i ekologicznych rozwiązań w architekturze. Nie ustępuje takim naturalnym pokryciom dachowym jak gont, trzcina czy też słoma. Długoletnie doświadczenie oraz setki pokrytych dachów sprawiło, iż marka dachów z wióra EkoDachPol jest rozpoznawalna w całym kraju. Działamy z sukcesami na rynku pokryć dachowych już od ponad połowy wieku. Tradycja oraz umiejętność wyrabiania wióra oraz wykonania dachu była przekazywana w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie i tak dotrwała do dni dzisiejszych. Podstawowy materiał do wyrabiania wióra - drzewo osikowe sprowadzamy z Wileńszczyzny „krainy lasów, w której żywioł polski mieszał się z białoruskim i litewskim - była matecznikiem Litwy, a potem gwiazdą polskości świecącą jasnym blaskiem na kresach Rzeczypospolitej”. Przez długie lata zdołaliśmy pokryć setki dachów, począwszy od dużych dachów karczm, hoteli, drewnianych domów z bali, stajni, obiektów gospodarczych, po małe daszki domków letniskowych, saun oraz altan.
Oferujemy wykonanie dachu z wióra na terenie całej Polski, Litwy oraz pozostałych krajów Europy.

Wyróżnia nas: długoletnie rodzinne doświadczenie, starannie wyselekcjonowany materiał do produkcji wióra, fachowość, sumienność oraz solidność, doskonale przeszkolona ekipa dekarzy, bezpłatne doradztwo. Jesteśmy w stanie pokryć dach prosty jak również najdziwniejszych kształtów. Dzięki łączeniu tradycji z nowoczesnością, ciągle udoskonalamy oraz podwyższamy jakość naszej pracy.

Cena za 1m2 pokrycia dachu wynosi 85zł. W cenę wliczany jest materiał - wiór, gwoździki oraz robocizna. Montaż łat gratis!

Cena samego materiału - wióra 50zł/m2 (do samodzielnego montażu). Kupującym udostępniamy technikę krycia dachu wiórem lub dajemy próbkę dachu jako wzór. Doskonała propozycja dla firm budujących obiekty drewniane.

Jako nieliczni na rynku kryjemy struganym ręcznie wiórem o długości 40cm, grubości ok. 5-6mm, dzięki czemu dach jest solidny oraz trwały na długie lata.

Najstarszy dach z wióra osikowego był wykonywany w 1967 roku!

Zaufały już nam setki klientów... Zaufaj i Ty!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma EkoDachPol zajmuje się również produkcją oraz sprzedażą tradycyjnych gontów drewnianych pióro - wpust, łupanych maszynowo.
Wykonujemy gonty drewniane płaskie oraz potrzebne do wykończeń skosy.

Wysyłamy bezpłatne próbki materiałów.


Kontakt: EkoDachPol
Tomasz Bogdanowicz
Tel.kom: 663 201 446
Tel.kom: 508-978-475
E-mail: [email protected]

Więcej informacji na stronie: www.ekodachpol.pl


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Tomasz Bogdanowicz

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi remontowo-budowlane
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 50
Data dodania: 2017-03-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Tomasz Bogdanowicz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ