Ogłoszenie jest nieaktualne

ciekawe propozycje na... TIGER-REI. com. pl

990 000 zł

Dom w Warszawie - parametry

Dzielnica:
Białołęka

Ulica:
Nieporęt

Pow. domu:
430 m2

Pow. działki:
2408 m2

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Liczba pokoi:
6

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
2302.33

Rok budowy:
2003

Stan:
Do zamieszkania

Typ domu:
Dom Rodzinny

Obiekt nowy:
Nie

Typ dachu:
Dwuspadowy

Technologia:
Cegła

Rodzaj zabudowy:
Wolnostojący

Ogrzewanie:
C.O. gazowe

Ilość pięter:
1

Kształt działki:
Prostokąt

Pokrycie:
Blacha

Dodatkowe zalety:

Balkon / taras
Garaż
Ogrodzenie
Piwnica

Dostępne media:

Gaz - na działce
Kanalizacja - szambo
Prąd
Prąd - Siła
Woda
Woda miejska - na działce

Dom na sprzedaż, Warszawa - opis nieruchomości

Drodzy Państwo,
Proponujemy do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 430 m2 z garażem na 2 samochody, usytuowany na działce w kształcie prostokąta, z możliwością dodatkowej zabudowy.

Na atrakcyjność lokalizacji jaką jest gmina Nieporęt, wpływa niewielka odległość od centrum Warszawy oraz bliskość Jeziora Zegrzyńskiego, które wyśmienicie nadaje się do uprawiania wszelkich sportów wodnych. Otaczające lasy i pobliskie jezioro zachęcają również do spacerów i wycieczek rowerowych.

Opis Gminy ( opis ze strony oficjalnego serwisu gminy)

„Gmina Nieporęt charakteryzuje się dużą zmiennością krajobrazu i znacznymi obszarami o wysokich wartościach przyrodniczych. 80% ogólnej powierzchni Gminy wchodzi w skład Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Gmina jest też ważnym punktem Krajowej Sieci Ekologicznej ECONET - POLSKA, gdyż położona jest na styku dwóch korytarzy ekologicznych o znaczeniu międzynarodowym: Podwarszawskiego i Dolnej Narwi, łączących obszary węzłowe Środkowej Wisły i Doliny Dolnego Bugu (jest to korytarz o charakterze leśno-łąkowym). Na terenie Gminy zostały utworzone 3 rezerwaty przyrody: Łęgi Czarnej Strugi, Wieliszewskie Łęgi i Puszcza Słupecka. Ponadto jest 19 pomników przyrody.
Gmina charakteryzuje się dużą lesistością - całkowita powierzchnia lasów wynosi 4417 ha, co stanowi 44% jej ogólnej powierzchni (dla porównania: średnia lesistość w województwie mazowieckim wynosi 22%, a w kraju - 28%). Atutem Gminy jest znajdujące się w jej północnej części Jezioro Zegrzyńskie - sztuczne jezioro przepływowe o powierzchni 3300 ha i średniej głębokości 5,7 m, służące zaopatrzeniu w wodę pitną dla Warszawy, retencjonowaniu wód rzeki Narew i Bug oraz celom rekreacyjno-wypoczynkowym. Z kolei, z Jeziora Zegrzyńskiego wypływa, przechodzący przez środkową część Gminy, Kanał Żerański który przez śluzę na Żeraniu łączy szlaki żeglugowe rzeki Wisły i Narwi.”


Zalety:

- funkcjonalny rozkład pomieszczeń
- przestronna działka
- możliwość dodatkowej zabudowy
- położenie blisko Warszawy
- położenie blisko zalewu zegrzyńskiego
- sprzyjająca rekreacji okolica

Wymiary pomieszczeń (rozkład w załączniku)

Piwnica:
- piwnica 20,2 m2, 31,2 m2, 25,2 m2, garaż 49,5 m2, kotłownia 12,9 m2, klatka schodowa 19,2 m2,

Parter:
- salon 69,7 m2, kuchnia 20 m2, łazienka 2,2 m2, pokój 20,2 m2, pokój 17,2 m2, łazienka 10,1 m2, korytarz z klatką schodową 19,2 m2, p. gospodarcze/garderoba 2,1 m2,

Piętro:
- pokój 29,8 m2, pokój 25,3 m2, garderoba 12,3 m2, pokój 12,3 m2, garderoba 14 m2, hall 14,1 m2 ( możliwość zrobienie pokoju), komunikacja 10,7 m2, łazienka 5,2 m2, klatka schodowa 19,2 m2,

Zapraszam do sprawdzenia zalet i możliwości tej nieruchomości.TIGER Real Estate Investments, to prężnie rozwijająca się sieć Partnerskich kontaktów w branży nieruchomości, dzięki której w stosunkowo szybkim czasie realizujemy transakcje.
Naszymi klientami są osoby fizyczne, firmy oraz instytucje.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego


------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom wolnostojący do sprzedania w cenie: 990 000 zł.
Budynek jednopiętrowy. Wybudowany w 2003 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 430 m2 - 6 pokoi.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 2408 m2 (24.1a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie mazowieckim, w Warszawie, dzielnica: Białołęka


Ogłoszenia Warszawa - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w mazowieckim)