Caniland mini kiełbaski ze strusiego mięsa - 3 x 100 g

31,80 zł

Caniland mini kiełbaski ze strusiego mięsa - 3... - Przysmaki dla psów - Warszawa

Opis

Mini - kiełbaski z dużej ilości pożywnego mięsa strusiego, w kombinacji z wołowiną i mięsem drobiowym w naturalnym flaku bez sztucznych konserwantów i barwników, polecane dla psów wszystkich ras, zdrowa nagroda dla Twojego psiaka Mini kiełbaski ze strusia polecane są dla psów wszystkich ras, dla psów dużych i małych, idealne jako przekąska i nagroda pomiędzy posiłkami. Długość jednej kiełbaski wynosi ok 4 cm, a jej waga to ok. 5-6 g. Kiełbaski nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów, co może powodować ich zmianę koloru. Caniland Mini kiełbaski ze strusiego mięsa w skrócie: Suszone kiełbaski w naturalnym jelicie W kombinacji z wołowiną i mięsem drobiowym Długość: ca. 3,5 - 4 cm, Waga: 5 - 6 g Twarda konsystencja gwarantująca zabawę z przeżuwania Produkt naturalny Wyprodukowane w Niemczech

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij