eDarling - Serwis randkowy

Następne

Być może poznanie mnie zmieni Twoje życie?, kto wie


Opis

50 letni atrakcyjny biznesmen chętnie pozna atrakcyjną dziewczynę lub kilka przyjaciółek do przyjacielskiego układu partnerskiego opartego na zaufaniu, szacunku dobrej zabawie w określonym gronie.
Interesuje mnie wyłącznie dłuższa relatywna bez zobowiązań znajomość .
Ja ze swojej strony oferuję wam dobrą zabawę w moich rezydencjach które mam także w Polsce a również możliwość podróżowania ze mną podczas wyjazdów do innych krajów a także wsparcie w róznych sprawach życiowych.
Jeśli jesteście zainteresowane poznaniem naprawdę rozsądnego mężczyzny zapraszam do kontaktu podkreślam że nie jest to seks oferta czy oferta sponsoringu po prostu jestem obecnie singlem i chcę odmienić swoje dotychczasowe towarzystwo w którym przebywam na co dzień .


Poznaj więcej osób, które kogoś szukają! Umieść swoje ogłoszenie i znajdź bliską Ci osobę!

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

eDarling Serwis Randkowy

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne