Brandowanie opakowań, nadruk na opakowaniach - już od 10 sztuk!


Opis

Oferujemy możliwość wykonania nadruku na opakowaniach firmowych i nie tylko. Już od 10 sztuk. Do wyboru ponad 300 różnych opakowań tekturowy, dodatkowo istnieje możliwość wykonania opakowań o nietypowym wymiarze czy kształcie. Drukujemy również na materiałach powierzonych.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym:
e-hurtownia-opakowan.pl

KONTAKT

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
22 690-00-87
PON-PIĄ
8:00 - 16:00

[email protected]


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.