Bliźniak na działce 415m2 5 pok. garaż, SKM

700 000 zł


Dom na sprzedaż, Warszawa - opis nieruchomości

Połówka bliźniaka w Międzylesiu na działce 415m2 z możliwością dokupienia dodatkowych 300m2 sąsiedniej działki.
Nieruchomość zlokalizowana przy spokojnej, mało ruchliwej ulicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych.
10 min spacerem od stacji SKM Międzylesie, dzięki czemu w 23 min możemy znaleźć się w Centrum Warszawy, korzystając jednocześnie z uroków Wawra zapewniających czyste powietrze, a także tereny do rekreacji i sportów.
Dom oddany do użytku w grudniu 2017 roku, w prezentowanej cenie w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz za indywidualną wyceną. Możliwe także dokupienie sąsiadującej działki i stworzenia przestrzennego ogrodu.
W całym domu rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, doprowadzone wszelkie media za wyjątkiem kanalizacji, której budowa ma przebiec w 2020r.
Pierwszy poziom składa się z salonu z otwartą kuchnią, dużej łazienki, hollu oraz dwustanowiskowego garażu. Na piętrze usytuowane zostały 4 sypialnie, z czego jedna posiada dostęp do oddzielnej łazienki bądź garderoby. Ponadto, dwie sypialnie mają dostęp do niezależnych tarasów. Na tym poziomie znajduje się także trzecia, ogólnodostępna łazienka. Dużym atutem nieruchomości jest pokaźnych rozmiarów piwnica, w której znajdują się trzy pomieszczenia do dowolnej aranżacji oraz pomieszczenie gospodarcze z piecem Wiessmann.
Dla osób poszukujących dużej przestrzeni- istnieje możliwość zakupu całego domu, bowiem składa się z dwóch, dostępnych w sprzedaży części bliźniaka- prezentowanej w wielkości 236m2, oraz sąsiedniej w wielkości 188m2.
Świetna propozycja zarówno dla rodziny jak i na cele gospodarcze.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.
Brak prowizji od kupującego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 700 000 zł.
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie mazowieckim, w Warszawie


Zadaj pytanie do oferty (Dom, Warszawa - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki i okolica (pow. grodziski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.