Beaphar Bits Mix, przekąska do pielęgnacji zębów - 3 x 150 g

46,80 zł

beaphar Bits Mix, przekąska do pielęgnacji zę... - Przysmaki dla kotów - Warszawa

Opis

Beaphar Bits Mix Przekąska do pielęgnacji zębów dla kotów zapewni różnorodność pałaszowanych przekąsek. Opakowanie zawiera trzy różne warianty smakowe, z których wszystkie charakteryzują się pysznym smakiem i cudownie chrupiącą konsystencją. Mieszanka przekąsek dla kotów składa się z Malt-Bits, które doprawiono pastą słodową. Produkt może wspierać usuwanie połkniętych włosów przez przewód pokarmowy. Zielone kawałki Catnip-Bits zawierają kocimiętkę, przez co koty wprost nie będą mogły im się oprzeć. Ciemnozielone Zahnies również punktują dobrym smakiem. Dzięki temu, że kot żuje te kruche chrupki, wspierają one opiekę dentystyczną i mogą pomóc w utrzymaniu świeżego oddechu. beaphar Bits Mix Przekąska do pielęgnacji zębów w skrócie: Mieszanka chrupiących przekąsek dla kotów. 3 pyszne warianty smakowe. Brązowe Malt Bits: doprawione pastą słodową, mogą wspomóc w usuwaniu połkniętych włosów i sierści. Zielone Catnip-Bits: z najlepsza kocimiętką, źródło witamin i minerałów, przyciągający zapach i smak. Ciemnozielone Zahnies: smaczne chrupki, którą mogą być pomocne w pielęgnacji zębów, a także przyczynić się do świeżego oddechu, chrupiące i kruche. Idealny dodatek urozmaicający dietę.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij