Royal Canin Veterinary Feline Gastrointestinal Moderate Calorie - 12 x 85 g

54,80 zł

Royal Canin Veterinary Feline Gastrointestinal... - Karmy dla kotów - Wałbrzych

Opis

Smaczna, lekkostrawna i zbilansowana: karma Royal Canin Veterinary Feline Gastrointestinal Moderate Calorie jest idealna jako kompletna karma dla kotów ze skłonnością do otyłości, ponieważ dzięki umiarkowanej zawartości kalorii wspomaga kontrolę masy ciała. Jednocześnie dietetyczna karma mokra wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego w przypadku ostrych zaburzeń wchłaniania jelitowego i niedostatecznego trawienia. Karma Royal Canin Veterinary Feline Gastrointestinal Moderate Calorie została przygotowana z wysokostrawnych składników i jest wzbogacona o włókna prebiotyczne, które przyczyniają się do optymalnego trawienia i przyswajania składników odżywczych. Dietetyczna karma dla kotów ma zwiększoną zawartość elektrolitów i składa się ze smakowitych kawałków w sosie. Dzięki apetycznemu przygotowaniu akceptowana jest przez wiele kotów, które z powodu choroby mają mniejszy apetyt. Royal Canin Veterinary Feline Gastrointestinal Moderate Calorie w skrócie: Dietetyczna, pełnoporcjowa karma dla kotów łagodząca ostre zaburzenia wchłaniania jelitowego i wyrównująca niedostateczne trawienie. Dobrze przyswajalna formuła: lekkostrawny materiał źródłowy wzbogacony o błonnik prebiotyczny ułatwiający trawienie. Zwiększona zawartość elektrolitów: źródło sodu i potasu, pomocne przy utracie składników odżywczych. Umiarkowana zawartość kalorii: pomaga utrzymać idealną wagę ciała. Bardzo apetyczna: delikatne kawałki w smacznym sosie. Wysoka akceptacja: dobrze akceptowane przez wiele kotów z obniżonym apetytem. Wskaźnik S/O: wspiera optymalną wartość pH moczu Można łączyć z suchą karmą: możliwe jest karmienie mieszane, co zapewnia większą różnorodność posiłków. Wstępnie porcjowane: w praktycznych torebkach po 85 g każda.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wałbrzych
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Wałbrzych
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij