Przelotny romans...


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Przelotny romans... - Pani szuka Pana - Wałbrzych
Przelotny romans... - Pani szuka Pana - Wałbrzych - zdjęcie 1Przelotny romans... - Pani szuka Pana - Wałbrzych - zdjęcie 2Przelotny romans... - Pani szuka Pana - Wałbrzych - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Wałbrzych
woj. dolnośląskie

Opis

Drobna miłostka, chwila rozkoszy z kims innym...pragne tego doswiadczyc, znam fajny hotelik do którego z ochotą Cię zabiorę, licze na dyskrecję i sama zapewniam anonimowosc


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 608... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wałbrzych
woj. dolnośląskie

Dane wystawiającego:
Mariza

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 4461
Data dodania: 2021-08-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Mariza

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij